Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
66
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Artem Laguta. Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak.(...)
126
20 Marca, w Manchesterze zawodnicy ucztą pamięć zmarłego w 1963 roku, dwukrotnego indywidulanego mistrza świata tego dnia odbędzie się 28. Memoriał Petera Cravena. (...)
3
Brytyjska Premiership wstaje z kolan. Kontrakty w tej lidze podpisało wielu klasowych zawodników a najnowszym z nich jest indywidualny mistrz świata z lat 2003,2004 oraz 2007, Nick(...)
0
Nowy menadżer żużlowej reprezentacji Danii, Nicki Pedersen, dokonał wyboru i powołał zawodników do kadry narodowej.(...)
40
Trzykrotny indywidualny mistrz Świata, Nicki Pedersen od przyszłego roku sprawować będzie funkcję team menadżera Reprezentacji Danii. Zastąpi on na tym stanowisku inną legendę duńs(...)
103
Mozna uznać, że dzisiejszy dzień należy do grudziądzkiego ZOOleszcz GKM Grudziądz. Najpierw poznaliśmy nowe twarze jakie dołączyły do drużyny, natomiast chwilę później potwierdzono(...)
103
Damian Ratajczak w piątkowe popołudnie podczas ósmej kolejki PGE Ekstraligi zdołał wywalczyć cztery punkty i bonus. Młodzieżowiec Fogo Unii przyczynił się do zwycięstwa swojej druż(...)
105
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty rywalizowała z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Leszczynianie ulegli w Grudziądzu dziesięcioma punktam(...)
0
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi rywalizowała o ligowe punkty z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Podopieczni Piotra Barona w wyjazdowym spotkaniu ulegl(...)
0
W niedzielne popołudnie w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy drużynami z Grudziądza i Leszna. Dla Piotra Pawlickiego i Nickiego Pedersena pechowa ok(...)
0
W niedzielne popołudnie w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy ZOOleszcz SPV Logistic GKMem Grudziądz i Fogo Unią Leszno. W trzeciej gonitwie zawodów (...)
106
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja przed niedzielnym meczem pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz i Fogo Unią Leszno. Pierwszy wyścig zawodów zaplanowano na godz(...)
104
Kontuzja Nickiego Pedersena w Danii. U zawodnika zdiagnozowano uszkodzone żebro i przebite płuco. Trudno powiedzieć jak długo potrwa przerwach Duńczyka.(...)
0
Po niezwykle zacięty meczu zamykającym 5 rundę PGE Ekstraligi For Nature Solutions Apator Toruń pokonał minimalnie na wyjeździe z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 44(...)
432
Polska pokonała na torze w Bydgoszczy Reszta Świata w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
205
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Dzięki wygranej z Grudziądzanami Lublinianie notują trzecią wygraną w trzecim meczu (...)
102
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
235
Nicki Pedersen na kolejne dwa lata w Grudziądzu!(...)
713
Nicki Pedersen na kolejne dwa lata w Grudziądzu!(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com