Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
0
Nicki Pedersen to trzykrotny indywidualny mistrz świata na żużlu i przy tym bardzo barwna postać, której historia to idealny scenariusz na serial. Ostra jazda na torze, wybuchowy c(...)
104
Stało się to o czym spekulowano od dłuższego czasu. Nicki Pedersen po 10 latach wraca do Rzeszowa i będzie bronił barw Texom Stali Rzeszów.(...)
0
W przyszłym tygodniu we Wrocławiu odbędzie się żużlowy mundial. Na wtorek oraz środę zaplanowane są dwa starcia półfinałowe. Selekcjonerzy ośmiu nacji, awizowały składy na te zawod(...)
86
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W środowy wieczór na trzech duńskich torach rozegrana została 5 runda Speedway Ligaen.(...)
1
Trzykrotni Indywidualny Mistrz Świata, Nicki Pedersen po dwóch startach w ligowym meczu pomiędzy Cellfas Wilki Krosno a ZOOleszcz GKM Grudziądz zrezygnował z dalszych występów. Pow(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
7
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stało się to o czym mówiło się od paru dni. Duński weteran żużlowych torów Nicki Pedersen, rozwiązał kontrakt kontrakt z Peterborough Panthers, nad czym ubolewają kibice Panter.(...)
66
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Artem Laguta. Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak.(...)
126
20 Marca, w Manchesterze zawodnicy ucztą pamięć zmarłego w 1963 roku, dwukrotnego indywidulanego mistrza świata tego dnia odbędzie się 28. Memoriał Petera Cravena. (...)
3
Brytyjska Premiership wstaje z kolan. Kontrakty w tej lidze podpisało wielu klasowych zawodników a najnowszym z nich jest indywidualny mistrz świata z lat 2003,2004 oraz 2007, Nick(...)
0
Nowy menadżer żużlowej reprezentacji Danii, Nicki Pedersen, dokonał wyboru i powołał zawodników do kadry narodowej.(...)
40
Trzykrotny indywidualny mistrz Świata, Nicki Pedersen od przyszłego roku sprawować będzie funkcję team menadżera Reprezentacji Danii. Zastąpi on na tym stanowisku inną legendę duńs(...)
103
Mozna uznać, że dzisiejszy dzień należy do grudziądzkiego ZOOleszcz GKM Grudziądz. Najpierw poznaliśmy nowe twarze jakie dołączyły do drużyny, natomiast chwilę później potwierdzono(...)
103
Damian Ratajczak w piątkowe popołudnie podczas ósmej kolejki PGE Ekstraligi zdołał wywalczyć cztery punkty i bonus. Młodzieżowiec Fogo Unii przyczynił się do zwycięstwa swojej druż(...)
105
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty rywalizowała z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Leszczynianie ulegli w Grudziądzu dziesięcioma punktam(...)
0
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi rywalizowała o ligowe punkty z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Podopieczni Piotra Barona w wyjazdowym spotkaniu ulegl(...)
0
W niedzielne popołudnie w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy drużynami z Grudziądza i Leszna. Dla Piotra Pawlickiego i Nickiego Pedersena pechowa ok(...)
0
W niedzielne popołudnie w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy ZOOleszcz SPV Logistic GKMem Grudziądz i Fogo Unią Leszno. W trzeciej gonitwie zawodów (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com