Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
235
Nicki Pedersen na kolejne dwa lata w Grudziądzu!(...)
713
Nicki Pedersen na kolejne dwa lata w Grudziądzu!(...)
103
Zgodnie z komunikatem jaki wydała dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego, trzykrotny IMŚ, Nicki Pedersen nie może brać udziału w żadnych sesjach treningowych oraz zawodach do 11 g(...)
301
Derby Pomorza i Kujaw dla zespołów ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz I eWinner Apator Toruń miały byc meczem o życie. Jeśli troch nadinterpretujemy wydarzenia zwłaszcza z bieg(...)
105
Duńska Federacja Motocyklowa DMU postanowiła odwiesić licencję Nicki Pedersena i tym samym trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata będzie mógł kontynuować sezon i występować w barwa(...)
205
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata oraz Indywidualny Mistrz Europy z 2016 roku, Nicki Pedersen wystąpi w Speedway Euro Championship 2021 jako stały uczestnik cyklu. Duńczyk zast(...)
157
11 miesięcy temu
W 2019 roku angielski klub Sheffield ogłosił powrót Nickiego Pedersena do ścigania na Wyspach Brytyjskich. Pandemia koronawirusa w 2020 roku uniemożliwiła strat rozgrywek British S(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
1
Duńczycy: Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen postanowili parafować nowe kontrakty i podobnie jak reszta obcokrajowców od 8 maja przystąpi do obowiązkowej kwarantanny.(...)
106
Po uzgodnieniu warunków z Krzysztofem Buczkowskim MRGARDEN GKM Grudziądz przystąpił do renegocjacji kontraktu z Nicki Pedersenem. Na ten moment wygląda to tak, że Duńczyk nie zgadz(...)
187
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata Nicki Pedersen został zarażpny koronawirusem. Duńczyk uskarżał się na ból głowy, kaszel a potem pojawiła się jeszcze gorączka.(...)
1
Trzykrotny mistrz świata Nicki Pedersen jest gotowy na przyjęcie przez brytyjskich fanów i nie martwi go to wracając do ligi angielskiej w sezonie 2020.(...)
28
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata podpisał kontrakt z Sheffield Tigers na starty w SGB Premiership w 2020 roku.(...)
1
Podczas niedzielnego starcia w ramach XIV kolejki PGE Ekstraligi Nicki Pedersen dwukrotnie upadał na tor. Drugi z wypadków okazał się opłakany w skutkach.(...)
0
Przed finałową rundą zmagań SEC 2016, Duńczyk zajmował dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej i wydawało się, że nie będzie liczył się w walce choćby o awans do pierwszej piąt(...)
14
Duńczycy, Nicki Pedersen oraz Anders Thomsen otrzymali od organizatorów stałe „dzikie karty” na starty w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship 2019.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com