Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Polecamy
Kierunek Landshut
 11.04.2016 18:46
Dopiero co zakończyliśmy rywalizację w inauguracyjnych zawodach Speedway Best Pairs w Toruniu, a na horyzoncie pojawiają się już Niemcy i druga runda turnieju. Obieramy kierunek LANDSHUT!
OneSolar Arena Landshut - Ellermühle - na tym obiekcie już 5 maja najlepsze żużlowe pary stoczą bój o kolejne dziesięć punktów w klasyfikacji generalnej. Z pewnością o lepszy wynik powalczą drużyny, w których startują reprezentanci Niemiec.
 
- To były dla nas trudne, ale jakże ważne zawody. Poprzednio mogliśmy oglądać zmagania na MotoArenie jedynie w telewizji, a teraz sam byliśmy jego uczestnikami. Wiemy, że kibice oczekiwali po nas zdobycia większej ilości punktów, ale trzeba pamiętać, że startowaliśmy z najlepszymi żużlowcami na świecie ? mówi Tobias Kroner, City Team. - Pomimo słabszego wyniku, byliśmy jedną drużyną. Pomagaliśmy sobie wzajemnie i odbywaliśmy mini spotkania przed każdym biegiem. To była prawdziwa drużyna! ? zakończył Kroner.
 
Świetna rywalizacja i wielkie emocje na MotoArenie sprawiły, że zainteresowanie turniejem w Landshut momentalnie się zwiększyło. 
 
- Organizacja drugiej rundy jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę z potencjału jaki drzemie w dyscyplinie. Żużel w Niemczech znów jest na fali. - mówi wiceprezes AC Landshut, Gerald Simbeck.
Redakcja (za: One Sport)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com