Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Andreas Jonsson kontuzjowany?
 06.09.2016 21:47
Wtorkowego wieczoru nie zaliczy do udanych Szwed Andreas Jonsson, którego po upadku w 14 wyścigu karetka odwiozła do szpitala.
W Motali, miejscowa drużyna podejmowała Rospiggarnę Hallstavik w ramach finałowej rundy szwedzkiej Elitserien. W biegu 14. doszło do niebezpiecznego wypadku, którym uczestniczyli Andreas Jonsson oraz Greg Hancock. Szwed próbował po zewnętrznej minąć Amerykanina lecz został mocno wypchnięty i  z całym impetem uderzył w bandę. Pierwszy z wymienionych opuścił tor w kołnierzu na szyi oraz na noszach i został przetransportowany na badania do szpitala. Hancock natomiast jako winny upadku został wykluczony z powtórki biegu.
 
Niepewny jest występ Andreasa Jonssona w jutrzejszym meczu rewanżowym z Piraterną Motala, wszystko zależy od tego jak groźny był upadek.
 
Jak podają szwedzkie media Andreas Jonsson jeszcze na torze uskarżał się na silny ból ramienia, którym uderzył w bandę oraz pleców.
 
Speedwaystjärnan Andreas Jonsson tas om han av sjukv?rdare efter kraschen p? Motala Arena.
 
foto : Rikard Bäckman
Weronika Pizoń (za: norrteljetidning.se)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
6 lat temu
Konto usunięte
kolejne info: "Niepokojące było to, że Jonsson nie wykonał żadnego ruchu w kierunku publiczności, która żegnała go brawami. Miejmy nadzieję, że kapitan Rospiggarny nie jest poważnie ranny - pisał w relacji live Thomas Augustssson z portalu www.mvt.se."..oby nie sie mu nie stało.
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
Konto usunięte
Całe zdarzenie miało miejsce na ostatnim łuku, gdzie Andreas Jonsson i Greg Hancock toczyli ostrą walkę o pierwszą pozycję. Obaj zapoznali się z torem, a chwilę poźniej wjechała karteka.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com