Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Matej Zagar nadal w składzie Stali Gorzów? - Mam nadzieję, że tak
 06.10.2016 9:44
Matej Zagar w toruńskiej rundzie Speedway Grand Prix awansował do finału i zdobył w sumie piętnaście punktów. Ten dobry występ bardzo mocno przybliżył Słoweńca do pierwszej ósemki w cyklu, która pozwala startować w Mistrzostwach Świata w przyszłym roku. Póki co, do ósmego miejsca traci trzy punkty i w Melbourne dojdzie do zażartej walki o utrzymanie. Dodatkowo, Matej Zagar deklaruje chęć pozostania w drużynie Mistrz Polski.

Po sobotnich zawodach, zawodnik Stali Gorzów mógł być zadowolony. Na trasie prędkość była i był on jednym z faworytów do wygrania zawodów - No tak, bo zawsze w Toruniu nie za bardzo mi szło ale dziękuje panu Kowalskiego i jego synowi za dobrą robotę z silnikiem. Bardzo dobrze mi przygotowali silniki i szybki byłem. Tylko w finale po prostu zaryzykowałem, przesadziłem trochę z przełożeniem, za nisko miałem. No ale cóż, wole ryzykować w finale i mieć już piętnaście punktów niż walczyć tam o cztery czy pięć punktów. Także cieszę się bardzo, forma jest, prędkość jest, także tego chcę w życiu ? wyznał Matej Zagar ? osiągnięcie z Torunia daje Słoweńcowi szanse na pozostanie w ósemce ? No dokładnie, ja teraz jestem otwarty na awans, także jedziemy tam walczyć.

 

Stal Gorzów zdobyła w tym roku tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Teraz przyszedł czas na rozmowy i dywagacje na to, kto w jakim klubie będzie jeździł. Matej Zagar, zapytany czy będzie jeździł w Stali Gorzów odpowiedział - Mam nadzieję, że tak.

 

Gorąco dyskutowane są nowe pomysły władz polskiego żużla odnośnie nakazu jazdy zawodników w maksymalnie dwóch ligach. Wielu zawodników krytykuje te pomysłu, swoje zdanie na ten temat ma również Matej Zagar - Ja z tym nie mam problemu, bo ja zawsze jeździłem tylko w Polsce, albo jeszcze w jednej jakieś innej lidze. Oni tam u góry wiedzą najlepiej, mi to nie przeszkadza, więc jak tak będzie to u mnie będzie bez zmian ? zakończył Słoweniec. 

 

http://www.zuzelend.com/zdjecia/d72d0541f132239cec556423d51bfba6.JPG

Bartosz Lubiszewski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com