Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 14:45
Polecamy
Kolejne wzmocnienie ROW-u Rybnik!
 03.08.2017 16:27
W obliczu wielu kontuzji w kadrze rybnickiego zespołu zarząd klubu dokonał kolejnego wzmocnienia. Nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik został Mads Korneliussen.
Doświadczony Duńczyk został dzisiaj potwierdzony do startów w PGE Ekstralidze. Dla 34-letniego zawodnika będzie to ogromna szansa aby udowodnić swoją wartość. Ostatnie dwa sezony w Polsce nie były udane dla niego głównie z powodu małej ilości startów. Korneliussen będzie chciał choćby w małym stopniu przybliżyć się do formy z 2014 roku, kiedy to był liderem Orła Łódź. Wspomniany sezon na zapleczu Ekstraligi Duńczyk zakończył ze średnią na poziomie 2,097. W tym samym sezonie wraz z reprezentacją Danii zdobył złoty medal Drużynowego Pucharu Świata.
 
 
KOMUNIKAT NR 87/2017
Główna Komisja Sportu Żużlowego
 
1. Potwierdzenie przynależności klubowej (stan na dzień 3.08.2017 r.)
 
KS ROW Rybnik SA
Mads Korneliussen* 1983 DMU
 
Mads Korneliussen w barwach reprezentacji Danii podczas DPŚ 2014.
Dominik Niczke (za: pzm.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (100)
10 lat temu
Panowie zapraszma do szwejci na dalsze pogawedki
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
- Muszę przyznać, że podziwiam Władysława Golloba, że przejął klub w tak trudnym momencie sportowym i finansowym. Liczę, że teraz, po degradacji, on i Polonia nie zostaną pozostawieni sami sobie - pisze w swoim felietonie Marta Półtorak.
Władek stary sklerotyk spuścił ten klub na dno Hahah
hahahahaha jakij sytcujai finasowaj haha
dostal klub z 0 dlugiem haha
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Jaki bedzie zestaw pol na mecz dzisiejszy?
1
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
barcelona beczy jak przedkoszlai
Jaki bedzie zestaw pol na mecz dzisiejszy?
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Ale że co? Nie mogą go kupić, bo za duzo za niego dają?
hiszpanskie wladze robia jakies problemy, ale raczej nic nie wskuraja. Do transferu powinno dojsc.
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
Konto usunięte
- Muszę przyznać, że podziwiam Władysława Golloba, że przejął klub w tak trudnym momencie sportowym i finansowym. Liczę, że teraz, po degradacji, on i Polonia nie zostaną pozostawieni sami sobie - pisze w swoim felietonie Marta Półtorak.
Władek stary sklerotyk spuścił ten klub na dno Hahah
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
mrozek quo vadis
Do pierwszej ligi:D
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Teraz wladze ligi hiszpanskiej zablokowaly transfer, bo to wg nich naruszenie zasad fair play.
Ale że co? Nie mogą go kupić, bo za duzo za niego dają?
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
ale FARSA sie zesr.. i nie przyjala czeku hahaha
i neymar zostanei w tym komediowym klubie haha
Jeszcze bedzie strzelal fochy z tego powodu i ani jedni ani drudzy nie beda miec prawdziwego Neymara:D
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
Kuźna, Ruskie naśladują Amerykę lat 70tych, a u nich Kołchoz pełna gębą. To wygląda tragikomicznie.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2026 Zuzelend.com