Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Listy startowe eliminacji Srebrnego Kasku
 10.04.2019 19:08
16 kwietnia w Rawiczu, Bydgoszczy oraz Krośnie rozegrane zostana eliminacje do Srebrnego Kasku, który jest przepustką do do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.
W Mistrzostwach Świata Juniorów wystartują zawodnicy wyłonieni  z finału Srebrnego Kasku według poniższych zasad.
 
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – 4 zawodników:
miejsca od 1 do 3 z finału SK ’19 - 3 zawodników
nominacja GKSŻ - 1 zawodnik
 
 
Finaliści IMŚJ z 2018 roku: Bartosz Smektała, Dominik Kubera, Maksym Drabik i Robert Chmiel uzyskują bezpośrednio miejsce w finale Srebrnego Kasku (Art. 846.4 Regulamin Sportu Żużlowego na rok 2019)
 
 
 Listy startowe eliminacji Srebrnego Kasku
 
Rawicz:
1. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno)
2. Viktor Trofimov (Speed Car Motor Lublin)
3. Przemysław Liszka (Betrad Sparta Wrocław)
4. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno)
5. Mateusz Jagła (Zooleszcz Polonia Bydgoszcz)
6. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa)
7. Przemysław Giera (PGG ROW Rybnik)
8. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa)
9. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
11. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
12. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gniezno)
13. Kamil Wieczorek (MrGarden GKM Grudziądz)
14. Damian Pawliczak (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
15. Mateusz Bartkowiak (Truly.work Stal Gorzów)
16. Jakub Osyczka (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
R1.  Mateusz Błażykowski (Car Gwarant Start Gniezno)
R2. Mateusz Adamczewski (OK Bedmet Kolejarz Opole)
 
Awans do finału uzyska 4 pierwszych zawodników
 
 
Krosno:
1. Patryk Zieliński (Wilki Krosno)
2. Patryk Rolnicki (MrGarden GKM Grudziądz)
4. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń)
5. Piotr Pióro (Orzeł Łódź)
6. Jarosław Krzywosz (OK Bedmet Kolejarz Opole)
7. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin)
8. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin)
9. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów)
10. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów)
11. Patryk Wojdyło (Betrad Sparta Wrocław)
12. Dawid Rempała (Unia Tarnów)
13. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
14. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa)
15. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
R1. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik)
R2.  Adrian Bialk (forBET Włókniarz Częstochowa)
 
Awans do finału uzyska 4 najlepszych zawodników + R1 w finale
 
 
Bydgoszcz:
1. Tomasz Orwat (Zooleszcz Polonia Bydgoszcz)
2. Igor Kopeć - Sobczyński (Get Well Toruń)
3. Marcel Studziński (Zooleszcz Polonia Bydgoszcz)
4. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń)
5. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
6. Dominik Majchrzak (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
7. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
8. Marcin Kościelski (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp)
9. Rafał Karczmarz (Truly.work Stal Gorzów)
10. Marcin Turowski (MrGarden GKM Grudziądz)
11. Kamil Pytlewski (Truly.work Stal Gorzów)
12. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno)
13. Adrian Woźniak (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
14. Norbert Krakowiak (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
15. Marek Lutowicz (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
16. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
R1. Damian Lotarski (MrGarden GKM Grudziądz)
R2. Filip Nizgorski (Get Well Toruń)
 
Awans do finału uzyska 4 najlepszych zawodników + R2 w finale
Redakcja (za: pzm.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (186)
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Wysoki, drewniany, słaby start, słaby dojazd, słaby łuk, słaby dystans...zawodnik wysoki czyli pokraczny typu Lahti, Hougard, Dobrucki, Marceli Dubicki
ale wydawalo sie, ze na naszym torze taki startowiec da rade
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Dobra uciekam.

Trzymajcie, się - jutro powinien wpaść na dłużej
dobrej nocy.

też spadam, kolorowych wszystkim!
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Dobra uciekam.

Trzymajcie, się - jutro powinien wpaść na dłużej
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
fricke 14 a we wrocku będzie 4-6, może 8 :D
Taka specyfika lig:)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Bradley w Angli 8+2, a oni jadą drewnem Klingiem...
fricke 14 a we wrocku będzie 4-6, może 8 :D
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Okoń był najbardziej spłakany jak zobaczył tor
Okoń panienka z betonów:)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Kling to nieporozumienie, przynajmniej na początku sezonu.
Wysoki, drewniany, słaby start, słaby dojazd, słaby łuk, słaby dystans...zawodnik wysoki czyli pokraczny typu Lahti, Hougard, Dobrucki, Marceli Dubicki
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Dzięki temu, że Witold z Kędziorą popłakali się w Rybniku, do sezonowej Nice, dołączyły 3 kolejne osoby- składy w większości Rybnik:)
Okoń był najbardziej spłakany jak zobaczył tor
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Bradley w Angli 8+2, a oni jadą drewnem Klingiem...
Kling to nieporozumienie, przynajmniej na początku sezonu.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Bradley w Angli 8+2, a oni jadą drewnem Klingiem...
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com