Dzisiaj poznamy najlepszą trójkę najlepszej ligi świata PGE Ekstraligi. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z meczu finałowego oraz o 3 miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski 2019!(...)
SREBRNY KASK - Wiadomości
368
Dzisiaj o godzinie 18:30 na torze w Grudziądzu rozegrany zostanie finał Srebrnego Kasku. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich do śledzenia na żywo relacji z tych pres(...)
16
Srebrny Kask w pierwotnym terminie miał się odbyć 2 maja, jednak ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne został przełożony na 9 maja. (...)
107
Kilkudniowe opady deszczu w Krakowie wystarczyły, aby tor przy Odmogile 1b nie nadawał się do jazdy. Na przeszkodzie mogłyby także stanąć przewidywane na czwartkową noc opady. W zw(...)
95
Przed tym sezonem Eryk Borczuch zmienił otoczenie. (...)
186
16 kwietnia w Rawiczu, Bydgoszczy oraz Krośnie rozegrane zostana eliminacje do Srebrnego Kasku, który jest przepustką do do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. (...)
232
Bartosz Smektała przed chwilą zdołał wywalczyć, na torze w Lublinie, Srebrny Kask. 13 punktów starczyło juniorowi Fogo Unii Leszno aby stanąć na najwyższym stopniu podium.(...)
258
Na godzinę 19:00 zaplanowany został finał Srebrnego Kasku, który rozegrany zostanie na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wsz(...)
160
Dominik Kubera z Fogo Unii Leszno triumfował dzisiaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie podczas rozgrywanej eliminacji Srebrnego Kasku. Drugie miejsce przypadło dla Arkadiusz(...)
58
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym we wtorek komunikacie poinformowała o przełożeniu zaplanowanych na piątek eliminacji Srebrnego Kasku na 26.04 tj. czwartek. Eliminacje roz(...)
101
Maksym Drabik dzięki wygranej w biegu dodatkowym zdobył Srebrny Kask, którego finał rozegrany został na torze w Krośnie. Drugie miejsce przypadło dla Dominika Kubery. O trzecie mie(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała o odwołaniu w najbliższy czwartek egzaminu na licencję "Ż" a także o zmianie organizatora finału Srebrnego Kasku(...)
102
W piątek Główna Komisja Sportu żużlowego poinformowała o nowej dacie rozegrania półfinału Srebrnego Kasku w Bydgoszczy.(...)
0
Nie dojdzie do zaplanowanej na dzisiaj eliminacji Srebrnego Kasku na torze w Bydgoszczy. Zawody zostały odwołane ze względu na zły stan nawierzchni po opadach deszczu. (...)
217
Już w środowe popołudnie na torze bydgoskiej Polonii rozegrany zostanie jeden z turniejów eliminacyjnych Srebrnego Kasku. Stawką zawodów jest 5 miejsc i pozycja rezerwowego w finał(...)
107
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się dzisiejszy finał Srebrnego Kasku w Rawiczu. Na drugim miejscu stanął Bartosz Smektała, natomiast na trzecim Adrian Gała.(...)
165
Krystian Pieszczek zwycięża w Srebrnym Kasku po pasjonującej walce. Drugie miejsce dla Smektały, a po biegu barażowym trzecie miejsce zajął Adrian Gała. (...)
114
W sobotę w Rawiczu odbędzie się tegoroczna edycja Srebrnego Kasku. Przedstawiamy pełną listę startową jutrzejszych zmagań juniorskich. Na torze im. Floriana Kapały wystąpi czołówka(...)
120
Daniel Kaczmarek w ostatnim czasie podczas zawodów młodzieżowych prezentuje wysoką formę. Do największych sukcesów ostatniego miesiąca można zaliczyć Młodzieżowe Indywidualne Mistr(...)
143
W czwartek 9 czerwca na Stadionie Miejskim w Reszowie odbył się półfinał Srebrnego Kasku. Zawody planowo miały rozpocząć się o godzinie 17 jednak z powodu opadów deszczu zaczęły s(...)
1
Kibice zgromadzeni przy ulicy Bydgoskiej w Pile byli świadkami świetnego żużla. Mijanki w każdym biegu dostarczały wielu emocji. Ostatecznie po biegu barażowym zwycięzcą turnieju o(...)