Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Berntzon z dziką kartą na Grand Prix Szwecji
 13.06.2019 15:23
6 lipca na torze w Hallstavik się Grand Prix Szwecji. Dziką kartę na te zawody otrzymał Oliver Berntzon.

Oliver Berntzon po raz pierwszy w karierze wystąpi z dziką kartą w turnieju z cyklu Grand Prix. W przeszłości zaliczył pojedyncze wyścigi jako rezerwowy podczas szwedzkich zawodów. 25-latek w tym sezonie reprezentuje barwy Car Gwarant Startu Gniezno (Nice 1. Liga Żużlowa), Dackarny Malilla (Elitserien) oraz Griparny Nykoping (Allsvenskan).

Rezerwowymi podczas turnieju w Hallstavik będą Pontus Aspgren oraz Kim Nilsson. Sędzią zawodów będzie Jesper Steentoft (Dania).

Dominik Niczke (za: speedwaygp.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (13)
rok temu
Jaki podobny do MJJ..:):)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Dobry
siema
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Dobry
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
https://www.youtube.com/watch?v=Ksfsb_KczoQ

rerwelacyjny material
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Lokalizacja nie jest przypadkowa. W zgodnej opinii tor w Łodzi jest bardzo podobny do toruńskiego, a łódzki stadion nazywany jest mniejszą kopią toruńskiej Motoareny.
Mecz Get Well - Speed Car Motor będzie kluczowy jeżeli chodzi o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Jeżeli goście wygrają, to praktycznie pogrążą torunian. Faworytem spotkania będą jednak gospodarze.
- Sytuacja jest taka, że my już z Toruniem wygraliśmy, a oni jeszcze nie - mówi Jacek Ziółkowski, menedżer Motoru.
- Staramy się do tego meczu przygotować jak najlepiej. Zorganizujemy przed tym spotkaniem zgrupowanie, trening w Łodzi. Staramy się zebrać zawodników i pojechać na podobnym torze, jaki jest w Toruniu. Mam nadzieję, że te przygotowania przyniosą skutek w postaci wygranej, co pozwoli nam powalczyć o utrzymanie - powiedział dla TVP Lublin Maciej Kuciapa, którego cytuje Kurier Lubelski.
Wygląda też na to, że wyjaśniła się też przyszłość Andreasa Jonssona. W jego przypadku pojawiały się opinie, że zakończył karierę.
- Przygotowuje się do treningu, potem meczu ligowego w Szwecji. Czekamy na niego, na jego przyjazd na sparing do Łodzi i będziemy walczyć o jak najlepszy wynik z Jonssonem - powiedział dla TVP Lublin Kuciapa.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu


- Pierwszy raz od dawna jesteśmy w stanie zdobyć na rywalu zza miedzy pięć punktów - uważa Jan Szydlik, legenda GKM-u. - Liczę, że wysoko wygramy u siebie, a potem dwa punkty i bonus zgarniemy w Toruniu. Pięć punktów to może być klucz do play-off. Współpczuję gościom, bo nie mają dobrego sezonu i cały czas zagląda im widmo spadku. Oczywiście, derby rządzą się swoimi prawami, ale tym razem to GKM powinien być zdecydowanie górą. Szkoda, że nie ma kontuzjowanego Patryka Rolnickiego, bo w takim meczu byłby pierwszoplanowym juniorem, ale i tak myślę, że Wieczorek i Turowski będą punktować lepiej od rówieśników w ekipie gości.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
1 Sz. Woźniak - - - - -
2 D. Kubera - - - - -
3 A. Łaguta - - - - -
4 B. Kurtz - - - - -
5 B. Zmarzlik - - - - -
6 F. Hjelmland - - - -
7 V. Palovaara - - - -
------------------
1 M. Janowski - - - - -
2 J. Thorssell - - - - -
3 P. Dudek - - - - -
4 O. Berntzon - - - - -
5 Pi. Pawlicki - - - - -
6 J. Kling - - - -
7 A. Czaja - - - -


dzis 19 w tv
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
Czesć.
siema
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Konto usunięte
Czesć.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
siema
cześć
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com