Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OLIVER BERNTZON - Wiadomości
109
Oliver Berntzon, to pierwszy zawodnik który oficjalnie zostaje w Arged Malesie Ostrów na sezon 2023. Dla Szweda będzie to trzeci sezon z rzędu w barwach drużyny z Ostrowa.(...)
105
Bartosz Smektała triumfował w jubileuszowym 70 Turnieju o Łańcuch Herbowy rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Fredrik Lindgren, zaś na najniżs(...)
109
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
602
W dniu dzisiejszym poznaliśmy dziką kartę na turniej Speedway Grand Prix, który odbędzie się w Mallili 17 Września.(...)
232
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
144
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Janusz Kołodziej, Oliver Berntzon, Vaclav Milik, Kai Huckenbeck oraz David Bellego okazali się być w piątce szczęśliwców, którzy otrzymali dzikie karty od organizatorów cyklu Speed(...)
103
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
6 miesięcy temu
Pod koniec miesiąca bo 28 Czerwca, na torze w Linköping poznamy najlepszego żużlowca Szwecji, bowiem w ten dzień rozgrywane będą Indywidualne mistrzostwa Szwecji. Tytułu bronić bę(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Indianerna Kumla w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
125
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
273
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Specjalnie dla Zuzelend, były uczestnik cyklu Speedway Grand Prix - Oliver Berntzon, o pierwszym meczu w PGE Ekstralidze.(...)
104
Oliver Berntzon na kolejny sezon w Arged Malesie(...)
319
Dzisiaj Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów oficjalnie przedstawiła swojego nowego zawodnika, który w przyszłym roku w przyszłym roku będzie bronił jej barw. Do składu klubu z Ostrowa (...)
46
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Challenge Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar. Za nim uplasowali się Oliver Berntzon oraz Krzysztof Kasprzak.(...)
0
We czwartek odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szwecji, w których zwyciężył Jacob Thorssell. Na swoim torze w Malilli stracił tylko jedno oczko na rzecz późniejszego brązowego med(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com