Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Wypowiedzi trenerów po meczu Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wilki Krosno
 30.06.2019 14:06
Za nami zaległe spotkanie 5. kolejki na szczeblu 2. Ligi Żużlowej. Po meczu trenerzy obu zespołów krótko podsumowali obecną sytuację panującą w ich zespołach.

Janusz Ślączka (trener Wilków Krosno): Jest to wysoka porażka. Mieliśmy dużo wykluczeń. Nie takiego rezultatu się spodziewałem. Stać nas było na lepszy wynik. Szkoda. Dwóch Polaków Nie przywiozło punktów to trudno o lepszy wynik. Jestem zadowolony z Postawy Mateusza Świdnickiego. Jest to młody, ambitny chłopak. W Opolu odjechał piękny mecz. Dziś też całkiem udane zawody w jego wykonaniu. Gdyby zawodnicy krajowi dorzucili po te 5 – 6 punktów to wynik byłby zupełnie inny. Play – offy są aktualne ale mogą odjechać. Musimy wygrać dwa mecze a przy okazji liczyć na poślizgnięcie Piły.

 

Tomasz Bajerski (trener Power Duck Iveston PSŻ Poznań): Cieszę się że wygraliśmy to spotkanie. Nie było łatwo. Początek był trudny ale z biegu na bieg zbieraliśmy punkty. Jechaliśmy coraz lepiej. Na razie nie wiadomo nic co dalej w sprawie zawieszenia Marka Lutowicza. Bartek Curzytek może jechać po 8 sierpnia. Jechaliśmy DMPJ z nim w składzie. Także czekamy na Bartka. Do Bydgoszczy jedziemy po zwycięstwo. Na razie nic innego nie wchodzi w grę. Chcemy wygrywać wszystkie mecze do końca. Chciałbym bardzo abyśmy weszli do play – off z 1. miejsca.

Michał Lewandowski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com