Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICE 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
96
Zakończył się drugi etap rozmów włodarzy klubów z Główną Komisją Sportu Żużlowego, podczas którego ustalona została data rozpoczęcia rozgrywek żużlowych. Po przekroczeniu ustalonej(...)
326
Alan Szczotka jako ostatni zawodnik dołączył do składu Zdunek Wybrzeża Gdańsk na przyszły sezon. Junior został wypożyczony z gorzowskiej Stali na sezon z opcją przedłużenia o kolej(...)
224
Timo Lahti dołączył do pierwszoligowego Startu Gniezno. Tym samym kompletowanie gnieźnieńskiego składu na przyszły rok powoli dobiega końca.(...)
109
Start Gniezno pozyskało do swojej przyszłorocznej kadry zawodnika na pozycję juniora. Tym nowym nabytkiem jest Marcel Studziński.(...)
101
Peter Ljung, Daniel Kaczmarek, Ernest Koza, Dawid Rempałą oraz Mateusz Cierniak ustalili warunki nowych kontraktów z Unią Tarnów. (...)
1
Linus Sundstroem poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że po dwutygodniowym pobycie w szpitalu w Piekarach Śląskich drogą lotniczą udał się do (...)
419
Josh Grajczonek poinformował, że w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy bydgoskiej Polonii(...)
0
Orzeł Łódź pokonał na wyjeździe w rewanżu meczu barażowego o Nice 1.Ligę żużlową Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 42:45. Dzięki temu Orzeł zapewnił sobie utrzymanie na zapl(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej w Gnieźnie. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Victor Kulakov oraz Troy Batchel(...)
1375
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z trzech dzisiejszych spotkań ligowych.(...)
1
Tegoroczny sezon Get Well Toruń, jeśli nie należał do najgorszego, to był za pewne jednym z najsłabszych w całej historii toruńskiego klubu. Popularne Anioły po serii 44 lat ciągłe(...)
412
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z trzech dzisiejszych meczy półfinałowych Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2 .Ligi żużlowej.(...)
508
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z dwóch spotkań: w Łodzi oraz Krośnie.(...)
1364
Od godziny 13:15 na naszym portalu zapraszamy do śledzenia na żywo wyników z meczu Nice 1.Ligi żużlowej w Rybniku. Kilka godzin później rozegrane zostanie finał MPPK, mecz ligowy w(...)
237
Siedem klubów Nice 1. Ligi Żużlowej podało składy na wtorkowe zawody w Gnieźnie. 30 kwietnie o godzinie 17, na stadionie przy ul. Wrzesińskiej, odbędą się pierwsze w historii Mistr(...)
716
W świąteczną niedzielę na torze w Rybniku zostanie rozegrane zaległe spotkanie pomiędzy PGG ROW Rybnik a Orzeł Łódź. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowa(...)
153
Decyzją sędziego zawodów, dzisiejsze spotkanie Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy miejscowym PGG ROW-em Rybnik a Orłem Łódź zostały odwołane.(...)
871
W niedzielę dokończona zostanie I kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej oraz 2. Ligi Żużlowej. Na trzech torach toczyć będzie się walka o pierwsze ligowe punkty. Portal ZUZELEND.COM zapras(...)
1533
W dniu dzisiejszym o godzinie 15:30 na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu spotkaniem pomiędzy Stainer Unia Kolejarz Rawicz a Zooleszcz Polonia Bydgoszcz zainaugurowany zostani(...)
122
Opolski OK Kolejarz wygrał w rozegranym dzisiaj meczu sparingowym z Orłem Łódź 51:39. Dla Opolan jest to drugie zwycięstwo na własnym torze z drużynami wyżej notowanymi.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com