Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Polecamy
Ciężki stan Linusa Sundstroema? Są sprzeczne doniesienia
 26.09.2019 12:07
W niedzielnym Memoriale Im. Henryka Żyty już w drugim biegu doszło do koszmarnie wyglądającej sytuacji. Kim Nilsson uderzył w Linusa Sundstroema i obaj wpadli pod dmuchaną bandę. Szwedzki zawodnik długo leżał na torze. Dopiero po kilkunastu minutach udało się przetransportować Linusa na noszach do karetki i którą na sygnale został przewieziony do szpitala.

Jak podaje strona klubowa PGG ROW – u Rybnik zawodnik jest w ciężkim stanie i walczy o życie. U zawodnika stwierdzono połamane kości a także urazy wewnętrzne i uraz głowy. Gdańscy lekarze, w ręce których trafił po upadku w zawodach nie stwierdzili obrażeń wewnętrznych i wyrazili zgodę na transport zawodnika do szpitala w Piekarach Śląskich. Dopiero tutaj okazało się, że stan zawodnika jest o wiele poważniejszy nic na początku się wydawało. Podjęto decyzję o przeniesieniu na Oddział Intensywnej Terapii.

 

Będą to bardzo trudne, wielogodzinne operacje. Jeśli jego stan się poprawi pierwszą z nich będzie można przeprowadzić za cztery dni – mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA. - Najważniejsze, że od wtorku, czyli od dnia w którym Linus trafił do Piekar, jego stan się nie pogorszył. Bardzo proszę wszystkich kibiców – trzymajcie kciuki za Linusa. On bardzo potrzebuje waszego wsparcia.

 

Z kolei Mariusz Kędzielski, były manager Linusa na swoim koncie społecznościowym informuje, że stan Szweda wcale nie jest taki tragiczny jak podaje strona klubowa z Rybnika.

Michał Lewandowski (za: row.rybnik.com.pl / twitter)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (3)
5 lat temu
Obrzydliwe...
Igranie stanem zdrowia zawodnika - coś żenującego.
Mam nadzieję, że mimo wszystko sprawa się wyjaśni i dowiemy się, co naprawdę jest z Linusem.
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Walcz Linus Walcz
Oby szybko wyzdrowial.
Zastanawiajace jest to sianie paniki przez Rybnik. Czyzby szukali tematu zastepczego?
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
Walcz Linus Walcz
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com