Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGG ROW RYBNIK - Wiadomości
20
W dniu 28 kwietnia 2020 roku zarząd wydał apel w sprawie karnetów. Ruszyła również akcja "Razem #przeżyjmydo 90". W 2022 roku Rekiny będą obchodziły 90 lat istnienia klubu stąd pow(...)
0
Miłośnicy klubu z Rybnika będą musieli poczekać na zaprezentowanie zawodników. W ostatnim czasie koronawirus przedostał się do Rybnika. Z tego powodu prezes postanowił odwołać prez(...)
47
Lech Kędziora został przedstawiony jako nowy trener PGG ROW Rybnik. Dodatkowo do rybnickiej ekipy w roli kierownika drużyny po rocznej przerwie powraca Jarosław Dymek.(...)
1
Historia Antoniego i Kacpra Woryny ukazuje jak wielkim wzorem do naśladowania może być dla wnuka dziadek. Dla obu żużel stał się pasją życia.(...)
6
W niedzielę mieliśmy poznać nowego szkoleniowca PGG ROW-u Rybnik. Jednak jego nazwisko poznamy już w najbliższy piątek. (...)
86
Na oficjalnej stronie ekstraligowego beniaminka z Rybnika ukazało się oświadczenie, z którego dowiadujemy się o zakończonej współpracy na linii Piotr Świderski - ROW Rybnik. Oficja(...)
106
Zawodnik PGG ROW-u Rybnik wygrał głosowanie internautów na Człowieka Roku 2019. Kacper sięgnie po tą nagrodę trzeci rok z rzędu. (...)
2
5 miesięcy temu
Bardzo dobre wiadomości docierają z rybnickiego ośrodka żużlowego dla kibiców beniaminka PGE Ekstraligi. Klub pozyskał nowego sponsora. Będzie to Grupa Famur.(...)
214
Apator Toruń podał zespoły, z którymi pojedzie przedsezonowe sparingi. Poznaliśmy też terminy tych żużlowych spotkań. (...)
36
W ciągu ostatnich trzech lat Robert Lambert wystąpił w żółto-biało-niebieskich barwach na wszystkich poziomach polskich rozgrywek ligowych. Jak podsumowuje ten czas, a zwłaszcza sw(...)
183
7 miesięcy temu
Kiedy wydawało się, że wszystko już jasne, beniaminek PGE Ekstraligi opublikował na portalu społecznościowym post, z którego wynika, że czterokrotny Mistrz Świata będzie w sezonie (...)
42
7 miesięcy temu
Na konferencji prasowej Krzysztof Mrozek podał skład w jakim zamierza przystąpić w przyszłym roku do walki na polu ekstraligowym.(...)
459
Jaki temat?(...)
105
Trenerem "Rekinów" w sezonie 2020 będzie Piotr Świderski.(...)
1
Linus Sundstroem poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że po dwutygodniowym pobycie w szpitalu w Piekarach Śląskich drogą lotniczą udał się do (...)
1
Poprawa zdrowia zawodnika(...)
3
W niedzielnym Memoriale Im. Henryka Żyty już w drugim biegu doszło do koszmarnie wyglądającej sytuacji. Kim Nilsson uderzył w Linusa Sundstroema i obaj wpadli pod dmuchaną bandę. S(...)
9
Już w sobotę tj. 21 września o godz. 14.00 na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do turnieju, który jak można stwierdzić podsumuje sezon 2019 na torach Nice 1. Lig(...)
31
W niedzielnym finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał Arged Malesa TŻ Ostrovię w stosunku 49:41. Jednym z zawodników, którzy świętowali awans do PGE Ekstraligi, był jun(...)
427
Długo wyczekiwany przez rybnickich kibiców awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem! W niedzielnym rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com