Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGG ROW RYBNIK - Wiadomości
777
Podczas dzisiejszej konferencji ROW-u Rybnik prezes Krzysztof Mrozek zaprezentował całą rybnicką drużynę jaka prezentować będzie się w przyszłym roku w rozgrywkach eWinner 1.Ligi ż(...)
470
Wychowanek rybnickiego ROW-u, Kacper Woryna po ośmiu latach postanowił zmienić barwy klubowe. Dzisiaj za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował o swoim ruch dotycząc(...)
298
na swoim profilu jednego z portali społecznościowych poinformował, że po trzech latach startów w rybnickim ROW-ie nadszedł czas na zmiany barw klubowych. (...)
209
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 51:39. W półfinale rozgrywek PGE Ekstraligi na drużynę trenera Dariusza Śledzia czeka Moje Bermudy Stal Gorzów(...)
158
Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. PGG ROW Rybnik podejmie u siebie Betard Spartę Wrocław. Dla gospodarzy będzie to szansa na godne pożegnanie się z najlepsz(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
Mecz 13. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik odbędzie się w najbliższą środę, 9 września. Spotkanie zostanie rozegrane w Rybniku(...)
109
W ostatnich dniach władze częstochowskiego klubu informowały o poważnej awarii wodociągów jaka miała miejsce na stadionie SGP Arena. Olbrzymia ilość wody jaka wyciekła do stadionow(...)
448
Dzisiejsze spotkanie 13 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a PGG ROW-em Rybnik nie dojdzie do skutku ze względu na ciężkie warunki torowe.(...)
210
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Rybniku miało dojść do przekazania ważnych informacji dotyczących funkcjonowania klubu po spadku z PGE Ekstraligi. Najważniejsza informac(...)
3
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
357
Motor Lublin pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
492
W związku z epidemią koronawirusa niedzielne spotkanie PGG ROW-u Rybnik z Motorem Lublin odbędzie się bez widzów na stadionie.(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
0
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Dziś odbędą się dwa spotkania 9. kolejki PGE Ekstraligi. W Rybniku miejscowy PGG ROW stanie przed szansą zapunktowania w meczu z MrGarden GKM-em Grudziądz. Jeszcze ciekawiej zapowi(...)
108
Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
0
RM Solar Falubaz Zielona Góra gładko pokonał na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 57:33. W dwumeczu Zielonogórzanie wygrali 110:69, dzięki czemu punkt bonusowy trafia na ich (...)
115
W zaległym spoktkaniu 6. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com