Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
28.09.2020 - 20:30
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Masarna Avesta
Wczoraj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Kumla Indianerna Speedway
Wczoraj o 19:00
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostatni sprawdzian kadry przed finałem FIM Speedway of Nations.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGG ROW RYBNIK - Wiadomości
209
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 51:39. W półfinale rozgrywek PGE Ekstraligi na drużynę trenera Dariusza Śledzia czeka Moje Bermudy Stal Gorzów(...)
158
Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. PGG ROW Rybnik podejmie u siebie Betard Spartę Wrocław. Dla gospodarzy będzie to szansa na godne pożegnanie się z najlepsz(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
Mecz 13. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik odbędzie się w najbliższą środę, 9 września. Spotkanie zostanie rozegrane w Rybniku(...)
109
W ostatnich dniach władze częstochowskiego klubu informowały o poważnej awarii wodociągów jaka miała miejsce na stadionie SGP Arena. Olbrzymia ilość wody jaka wyciekła do stadionow(...)
448
Dzisiejsze spotkanie 13 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a PGG ROW-em Rybnik nie dojdzie do skutku ze względu na ciężkie warunki torowe.(...)
210
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Rybniku miało dojść do przekazania ważnych informacji dotyczących funkcjonowania klubu po spadku z PGE Ekstraligi. Najważniejsza informac(...)
3
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
357
Motor Lublin pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
492
W związku z epidemią koronawirusa niedzielne spotkanie PGG ROW-u Rybnik z Motorem Lublin odbędzie się bez widzów na stadionie.(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
0
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Dziś odbędą się dwa spotkania 9. kolejki PGE Ekstraligi. W Rybniku miejscowy PGG ROW stanie przed szansą zapunktowania w meczu z MrGarden GKM-em Grudziądz. Jeszcze ciekawiej zapowi(...)
108
Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
0
RM Solar Falubaz Zielona Góra gładko pokonał na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 57:33. W dwumeczu Zielonogórzanie wygrali 110:69, dzięki czemu punkt bonusowy trafia na ich (...)
115
W zaległym spoktkaniu 6. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w piątek rozpocznie się VIII runda PGE Ekstraligi. Od 18 pierwsze spotkanie pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a PGG ROW Rybnik a już od 20.30 mecz pomiędzy Fogo Unią Lesz(...)
0
Dziś o 20 odbędzie się zaległy mecz 6. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 17 lipca, jednak zos(...)
716
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z zaległego spotkania 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW Rybnik a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Start do p(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com