Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Daniel Jeleniewski: Z jednej strony radość, z drugiej smutek
 09.10.2019 20:47
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Uczestnikami spotkania byli zawodnicy Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Po 15. biegu ze zwycięstwa cieszyli się przyjezdni, którzy tym samm zapewnili sobie utrzymanie na zapleczu Ekstraligi. Jednym z bohaterów drużyny był Daniel Jeleniewski, zdobywca 11 punktów.

Zawodnik cieszył się z utrzymania ale to taka radość przez przysłowiowe łzy. Daniel zauważył, że tego dnia drużyna powinna być w zupełnie innym miejscu.

Z jednej strony radość, z drugiej smutek. Powinniśmy jechać we finale i ten finał wygrać. Dzisiaj tak się to wszystko potoczyło jak było widać. Taki jest speedway. Cieszymy się, że zostaliśmy w tej I lidze bo myślę, że to byłaby największa niespodzianka i duży problemy dla łódzkiego klubu ta II liga. Najważniejsze, że utrzymaliśmy się.

 

Najważniejsze rozstrzygnięcia za nami. Wiemy, że Orzeł Łódź pojedzie w następnym sezonie w Nice 1. LŻ. Czy zawodnik będzie częścią przyszłorocznego składu drużyny? Czy w tym celu poczyniono już jakieś stosowne kroki?

Coś się dzieje, nie mówię że nie. Wszystko uwarunkowałem to jednak od meczu dzisiejszego i teraz pierwsze co to będę rozmawiał z prezesem Skrzydlewskim i zobaczymy co powie. Jeżeli powie, że mam odjeść do odejdę, jeżeli nie to myślę, że piłka jest w grze.

 

Pogoda w ciągu ostatnich kilku dni w Poznaniu nie rozpieszczała. Było chłodno i wilgotno. Tor nabrał sporej ilości wody. Zawody rozpoczęły się z opóźnieniem aby przygotować nawierzchnię do odjechania zawodów. Podczas meczu byliśmy świadkami kilku stykowych, niebezpiecznych zarazem sytuacji. Czy warunki torowe były trudne?

Może coś było ostrzej. Taki jest speedway. Tor był wymagający. Może nie był jakiś wybitnie trudny i nie sprawiał problemów ale dziś łatwo było o jakiś błąd. Gdzieś szarpnęło i takie sytuacje torowe się wydarzyły ale to nie jest problem. 

 

                                       

                                 Daniel Jeleniewski pomógł utrzymać sie Orłowi w Nice 1. LŻ. Teraz pytanie, co dalej? (fot. profil zawodnika)

Michał Lewandowski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (102)
2 lata temu
Jak już informowaliśmy, w sobotę, w Rzeszowie odbędzie się młodzieżowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Organizatorzy zadbali o ciekawą obsadę zawodów.

W środę Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe oficjalnie podało listę startową sobotnich zawodów. Przy Hetmańskiej pojawi się m. in. stary znajomy, Wiktor Lampart, który obecnie reprezentuje barwy Speed Car Motoru Lublin. Obok Jakuba Miśkowiaka będzie chyba jednym z głównych faworytów do wygranej.

RTŻ zapowiadało również na czwartek konferencję prasową, na którą zaproszeni byli nie tylko dziennikarze, ale również kibice. Ostatecznie jednak została ona przeniesiona na sobotę i odbędzie się po turnieju. Wszystko po to, by więcej osób miało możliwość w niej uczestniczyć.

Początek zawodów o godzinie 13.30, wstęp jest wolny.

Lista startowa:

1. Michał Curzytek
2. Robert Chmiel
3. Maciej Kuromonow
4. Wiktor Jasiński
5. Wiktor Lampart
6. Błażej Wypiór
7. Kamil Pytlewski
8. Jakub Miśkowiak
9. Patryk Wojdyło
10. Michał Gruchalski
11. Dawid Rempała
12. Bartłomiej Kowalski
13. Patryk Zieliński
14. Mateusz Dul
15. Patryk Rolnicki
16. Przemysław Konieczny
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Ku... a to ciele nawet nie zejdzie
batchelor to dramayt
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
tak czulem ze beda gleby
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Ku... a to ciele nawet nie zejdzie
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
hahahahha
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
teraz 4 sierotki na tym torze
bedzie moc xd
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
ellis wreszcie pojechal super
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
8
A. Ellis 3
L. Becker 2
C. Vissing 1
K. Howarth 0
2:4
23:24
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zagra z Realem Madryt
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
brawo becker
chlopak nic nie peka
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com