Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Polecamy
Cykl rozmów: ,,Szczerze na wirażu" odc. 1 - Dawid Rempała
 21.11.2019 21:18
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zainteresowanym. Pierwszym żużlowcem, który podjął się takiej formy wywiadu jest niezwykle utalentowany junior Unii Tarnów - Dawid Rempała.

Quiz pt. ,,Albo albo" składa się z 10 pytań w których żużlowiec w danym pytaniu wybiera jedną odpowiedź.. Nie byłoby w tym nic trudnego, ale zawodnik ma prawo tylko do jednego tzw ,,nexta'' co oznacza, że nie chce odpowiedzieć na to pytanie, a na resztę zadanych pytań musi udzielić odpowiedzi.

 

 

Dzisiejszym żużlowcem, który jako pierwszy się tego podjął jest Dawid Rempała. Mówią o nim, że jest to utalentowany zawodnik, z ogromnym potencjałem i świetnym refleksem na starcie. Na torach w Nice 1 lidze żużlowej zadebiutował dopiero w mijającym sezonie, lecz nie ukrywa, że mimo swojego młodego wieku ( w przyszłym roku skończy 17 lat) chce, aby to juniorzy z Tarnowa rządzili na zapleczu Ekstraligi. Przed wami jeden z klanu Rempałów - Dawid.

 

Quiz pt. ,,Albo albo"

 

1. Przy krawężniku czy pod bandą ?

D.R : Krawężnik.

 

2. Sprzęgło czy gaźnik ?

D.R : Sprzęgło.

 

3. Red Bull czy Monster Energy ?

D.R : Red Bull.

 

4. Z pół wewnętrznych czy z pól zewnętrznych ?

D.R : Pola wewnętrzne.

 

5. Bez czy z neck bracem ?

D.R : Bez neck bracea.

 

6. Spaghetti czy pizza ?

D.R : Pizza.

 

7. W biegu żużlowym w parze z seniorem czy z juniorem ?

D.R : Z juniorem.

 

8. Twardo czy przyczepnie ?

D.R : Twardo.

 

9. Start na światło czy chorągiewkę ?

D.R. Chorągiewka.

 

10. Wakacje w Polsce czy za granicą ?

D.R : Za granicą.

 

 

M.Marchel : Witaj Dawid, miło mi, że to Ty inaugurujesz cykl rozmów pt. ,, Szczerze na wirażu" na naszym portalu, quiz już za nami przejdźmy, więc teraz do ,,dania głównego".

 

D. Rempała: Cześć też bardzo się cieszę, więc zaczynajmy.

 

M.Marchel : Sezon już za nami a nawet okno transferowe Ty nigdzie się nie wybierasz i zostajesz w Unii Tarnów. Jak byś ocenił w swój mijający sezon ?

 

D. Rempała: Generalnie sezon ligowy uznaje za beznadziejny , nie pokazałem w nim nic , z czego jestem bardzo zły na samego siebie bo to przeważnie przez moje błędy nie wychodziło. Na odwrót było w zawodach młodzieżowych w których wypadałem już całkiem nieźle i chyba praktycznie w każdych Zawodach oprócz tam chyba dwóch pokazywałem się z dobrej strony , myślę ze odbywało się to przez stres który w lidze nad tak młodym i mało doświadczonym zawodnikiem jakim jestem przeważał a do młodzieżówek podchodziłem zupełnie spokojnie i myślę ze to zaważyło. Generalnie Liga w tym sezonie na minus a zawody młodzieżowe na plus. W przyszłym sezonie już będę mądrzejszy o nowe doświadczenia ligowe i mam nadzieje ze będzie dużo lepiej.

 

M.Marchel : Jakie masz cele na swój przyszły sezon, zostaje Mateusz Cierniak w drużynie, więc para juniorska Unii Tarnów może być mocnym punktem drużyny, jakie jest twoje zdanie ?

 

D. Rempała: Myślę ze nasza cała trójka w postaci mnie , Przemka i Mateusza jest mocna i nie ważne który z nas pojedzie w meczu to i tak wydaje mi się ze będzie dobrze . Na pewno głównym celem będzie cało i zdrowo objechanie całego sezonu a następnym celem będzie na pewno awans do półfinałów DMPJ co w tym roku niestety nam nie wyszło

 

M.Marchel : Jak wyglądają twoje plany na najbliższe miesiące, jeśli chodzi o przygotowania do sezonu 2020 ?

 

D. Rempała: Planuje przygotować się w podobny sposób do sezonu tak jak w tym sezonie bo pod względem fizycznym byłem przygotowany bardzo dobrze. Wiadomo jak będzie to wyglądać Siłownia, basen , bieganie , treningi na hali i treningi bokserskie , mogę obiecać ze będę przygotowany w 100% do nadchodzącego sezonu.

 

M.Marchel : Czy bycie członkiem rodziny w której żużel od lat funkcjonuje to bardziej pomaga czy przeszkadza, bo wiadomo, że jeśli chodzi o pomoc to masz na kogo liczyć, jednak przez pryzmat kibiców możesz być często porównywany do swojego ojca czy wujków ?

 

D. Rempała: Wydaje mi się ze z jednej strony jest to plus, a z drugiej minus , bo właśnie w środowisku które zna lub chociaż wie co to żużel chyba każdy zna nazwisko Rempała i myślę ze jest to plus np w pozyskiwaniu sponsorów i w tym ze wszyscy nas kojarzą jako dobrych żużlowców a minusem jest własnie to ze przez to jakie mam nazwisko niektórzy kibice chcieliby ode mnie coraz to więcej mimo iż był to mój dopiero 1 ligowy sezon. Małymi krokami do przodu.

 

M.Marchel : W takim razie czego tobie życzyć  na nadchodzący sezon ?

 

D. Rempała: Myślę ze najważniejsze to zdrowia , bo jak będzie zdrowie to będzie wszystko możliwe.

 

M.Marchel : To tego tobie życzę, dziękuje za rozmowę, do zobaczenia na zawodach żużlowych a może chciałbyś komuś podziękować na łamach portalu za ubiegły sezon ?

 

D. Rempała: Dzięki za wywiad i Chciałbym podziękować Tacie i Bratu którzy zawsze byli ze mną na zawodach, mamie i dziewczynie że ze mną wytrzymywały w sezonie (śmiech) oraz wszystkim sponsorom i kibicom dla których to przecież jeździmy w to kółko. Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

 

 

Dawid Rempała w nadchodzącym sezonie chce być mocnym punktem drużyny Unii Tarnów.

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 4
Marcin Marchel (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com