Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Polecamy
Fricke wygrywa 3. rundę IM Australii i jest liderem
 07.01.2020 23:59
Za nami 3. runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu.

Na torze w Underze z dorobkiem 20 punktów zwyciężył Max Fricke, przed Brady`em Kurtzem i Rohanem Thungate`em. Dzięki zwycięstwu w dzisiejszej rundzie zawodnik Betard Sparty Wrocław jest liderem klasyfikacji przejściowej całego turnieju. Kolejna, przedostatnia runda turnieju w czwartek 9 stycznia w Mildurze.

 

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki 3. rundy.

 

Wyniki:

1. Max Fricke (2,3,2,3,3,3,4) 20

2. Brady Kurtz (3,0,3,2,3,2,3) 16

3. Rohan Tungate (2,3,3,3,2,3,2) 18

4. Chris Holder (3,2,3,3,1,2,1) 15

5. Jaimon Lidsey (1,3,3,1,3,1) 12

6. Jack Holder (3,3,1,2,2,1) 12

7. Sam Masters (2,1,0,3,3,0) 9

8. Zach Cook (1,2,2,1,2,0) 8

9. Josh Pickering (3,2,2,0,0) 7

10. Ryan Douglas (1,2,1,2,1) 7

11. Justin Sedgmen (0,1,2,1,1) 5

12. Jordan Stewart (1,1,1,2,0) 5

13. Ben Cook (2,0,0,0,2) 4

14. Jack Morrison (0,1,0,0,1) 2

15. Robert Medson (0,0,1,1,0) 2

16. Declan Knowles (0,0,0,0,0) 0

 

Bieg po biegu:

1. J. Holder, Tungate, Z. Cook, Sedgmen

2. Kurtz, B. cook, Lidsey, Morrison

3. Ch. Holder, Fricke, Douglas, Knowles

4. Pickering, Masters, Stewart, Medson

5. J. Holder, Pickering, Morrison, Knowles

6. Lidsey, Douglas, Sedgmen, Medson

7. Fricke, Z. Cook, Stewart, B. Cook

8. Tungate, Ch. Holder, Masters, Kurtz

9. Lidsey, Fricke, J. Holder, Masters

10. Ch. Holder, Sedgmen, Stewart, Morrison

11. Kurtz, Z. Cook, Medson, Knowles

12. Tungate, Pickering, Douglas, B. Cook

13. Ch. Holder, J. Holder, Medson, B. Cook

14. Fricke, Kurtz, Sedgmen, Pickering

15. Masters, Douglas, Z. Cook, Morrison

16. Tungate, Stewart, Lidsey, Knowles

17. Kurtz, J. Holder, Douglas, Stewart

18. Masters, B. Cook, Sedgmen, Knowles

19. Lidsey, Z. Cook, Ch. Holder, Pickering

20. Fricke, Tungate, Morrison, Medson

 

Biegi półfinałowe

21. Fricke, Ch. Holder, Lidsey, Masters

22. Tungate, Kurtz, J. Holder, Z. Cook

 

Bieg finałowy

23. Fricke, Kurtz, Tungate, Ch. Holder

Michał Lewandowski (za: unia.leszno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com