Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bartosz Zmarzlik postanowił podpisać nowy kontrakt ze Stalą Gorzów dzięki, któremu kibice na Jancarzu będą mogli kolejny sezon emocjonować się jazdą dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świata(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MAX FRICKE - Wiadomości
105
Max Fricke przyznaje, że piątkowe zwycięstwo 7 rundy cyklu SGP na toruńskiej MotoArenie jest spełnieniem jego marzeń z dzieciństwa, kiedy to stawiał pierwsze kroki w żużlu. Austra(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)
14
Zwycięstwem Jacka Holdera zakończyła się 5. Runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu.(...)
18
Dziś odbyła się czwarta runda walki o Indywidualne Mitrzostwo Australii na żużlu.(...)
0
Za nami 3. runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu. (...)
0
Za nami pierwsza pełna runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. (...)
1
Nowy w SGP Max Fricke w przyszłym miesiącu zmierzy się z mistrzem świata z 2012 roku Chrisem Holderem w walce o tytuł mistrza Australii. (...)
14
Nowy w cyklu FIM SGP Max Fricke potwierdził, iż nie wróci do klubu z brytyjskiej Premiership Belle Vue w sezonie 2020.(...)
112
Betard Sparta Wrocław przedłużyła dziś kontrakt z Maxem Fricke. Sezon 2020 będzie dla Australijczyka już trzecim we wrocławskich barwach.(...)
715
W najbliższą sobotę w szwedzkiej Malilli odbędzie się Grand Prix Skandynawii. Z powodu kontuzji nie wystąpią Antonio Lindbaeck, oraz Robert Lambert.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym stadionie MrGarden GKM Grudziądz 51:38 i tym samym zainkasowała również punkt bonusowy za lepszy dwumecz. Gospodarzy do zwycięstwa poprowa(...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu SGB Premiership ekipa Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 47:43. Pojedynek był niezwykle emocjonujący i dopiero ostatni (...)
37
Drużyna Belle Vue Aces pokonała na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 38:52. Było to drugie dzisiejsze zwycięstwo ekipy z Manchesteru nad Wilkami. Ponownie najskuteczniejszy(...)
0
W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 56:34. Drużynę z Manchesteru do zwycięstwa poprow(...)
0
W czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze King's Lynn Stars 54:36. Liderem gospodarzy był Max Fricke, który zdobył komplet pu(...)
0
W piatek na National Stadium w Manchesterze rozegrany został Memoriał Petera Cravena. W zawodach triumfował Australijczyk, Jason Doyle. Drugie miejsce zajął zawodnik miejscowego kl(...)
141
Drużyna prowadzona przez Dariusza Śledzia odniosła miażdżące zwycięstwo w treningu punktowanym przeciwko pierwszoligowej Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp. W ekipie gospodarzy a(...)
158
Mimo braku liderów Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe pierwszoligową Arged Malesę TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Prym w drużynie gości wiedli niepokonany Maksym Drabik oraz Vacl(...)
100
Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia Indywidualnych Mistrzostw Australii 2019. Nowym mistrzem został Max Fricke. Srebrny medal zdobył Rohan Tungate, a brąz powędrował do Chrisa Hold(...)
108
Max Fricke został nowym Indywidualnym Mistrzem Australii. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zdobył 17 punktów i zajął drugie miejsce. Bezkonkurencyjny dzisiaj był Rohan Tungate, który(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com