Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CHRIS HOLDER - Wiadomości
0
Albury-Wodonga była gościem trzeciej rundy IM Australii. W zawodach wygrał Max Fricke, drugie miejsce zajął Ryan Douglas a trzecie Ben Cook.(...)
8
Po roku przerwy do Ostrowa Wielkopolskiego wraca Chris Holder. Australijczyk po roku spędzonym w Lesznie drugi raz w karierze będzie zdobywał punkty dla Arged Malesa Ostrów.(...)
0
W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions Apator Toruń. Udział w konferencji prasowej udział wzięli Piotr Baron (mena(...)
1
Do bardzo niebezpiecznego upadku doszło w 14 biegu meczu pomiędzy ZOOleszcz GKM Grudziądz a Fogo Unią Leszno. Kontuzjowany w tym starciu został Chris Holder.(...)
2
W biegu 14 meczu PGE Ekstraligi Kacper Pludra ostro zaatakował Chrisa Holdera, który po uderzeniu nie opanował motocykla i musiał się z niego "ewakuować" aby nie wpaść z całym impe(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszna na inaugurację PGE Ekstraligi zmierzyła się przed własną publicznością z drużyną Celfast Wików Krosno. Leszczynianom udało się zwyciężyć na stadionie im. Alfreda S(...)
263
W sezonie 2023 Chris Holder będzie zawodnikiem leszczyńskich Byków. (...)
277
Chris Holder mijający sezon zapewne zaliczy do udanych. Startując w barwach beniaminka PGE Ekstraligi, Agred Malesa Ostrów Wlkp. był jego zdecydowanym liderem. Australijczyk chcąc (...)
108
Fogo Unia Leszno, pochwaliła się dziś pierwszym wzmocnieniem na sezon 2023. Jest nim Australijczyk Chris Holder. Starszy z braci Holderów, dołącza do Unii Leszno, po roku spędzonym(...)
106
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
161
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
144
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W niedzielę Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zmierzyła się na własnym torze z Betard Sparta Wrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 34:56.(...)
144
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Indianerna Kumla w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
125
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com