Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Sparingowe plany gdańszczan
 16.01.2020 15:54
Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk ogłosiła dzisiaj plany przedsezonowych sparingów.

Rywalami drużyny Zdunek Wybrzeża Gdańsk będą Car Gwarant Start Gniezno, SpecHouse PSŻ Poznań oraz Wilki Krosno. Pierwszy z pięciu zaplanowanych sparingów odbędzie się 21. marca na torze w Gdańsku przeciwko ekipie z Gniezna. Następnego dnia ma się odbyć rewanż w Gnieźnie.

 

Jednak tego samego dnia dojdzie również do kolejnego treningu w Gdańsku, tym razem z drużyną Wilków Krosno - Mamy w kadrze ośmiu seniorów i czterech młodzieżowców. Podzielimy zespół tak, by jednego dnia zmierzyć się z dwoma rywalami. Chciałbym żeby każdy z zawodników dostał okazję do sprawdzenia się na tle rywali, dlatego postanowiliśmy, że tego dnia odjedziemy dwa mecze w różnych konfiguracjach składu - powiedział Mirosław Berliński, trener Zdunek Wybrzeża Gdańsk. 

 

Na zakończenie przedsezonowych sparingów gdańszczanie zmierzą się z drużyną SpecHouse PSŻ - u Poznań. Do pierwszego pojedynku dojdzie 24. marca w Gdańsku, natomiast rewanż odbędzie się dzień później w Poznaniu. 

 

Pierwszy wyjazd gdańskich zawodników na tor planowany jest na początek marca - Wstępnie planujemy wyjazd na tor w pierwszym tygodniu marca. W ubiegłym roku jeździliśmy od 6. marca i myślę, że teraz będzie podobnie - stwierdził Berliński.

 

Sparingi Zdunek Wybrzeża Gdańsk przed sezonem 2020:

 

21. marca - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno

22. marca - Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

22. marca - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno

 

24. marca - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SpecHouse PSŻ Poznań

25. marca - SpecHouse PSŻ Poznań - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Marek Kania (za: wybrzezegdansk.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com