Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Cykl rozmów: ,,Szczerze na wirażu" odc. 5 - Tobiasz Musielak
 28.02.2020 19:12
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zainteresowanym. Piątym żużlowcem, który podjął się takiej formy wywiadu jest nowy nabytek drużyny eWinner Apator Toruń - Tobiasz Musielak.

Quiz pt. ,,Albo albo" składa się z 10 pytań w których żużlowiec w danym pytaniu wybiera jedną odpowiedź. Nie byłoby w tym nic trudnego, ale zawodnik ma prawo tylko do jednego tzw ,,nexta'' co oznacza, że nie chce odpowiedzieć na to pytanie a na resztę pytań musi odpowiedzieć.

 

 

 

Dzisiejszym żużlowcem, który podjął się udziału w cyklu ,,Szczerze na Wirażu" jest nowy zawodnik eWinner Apator Toruń - Tobiasz Musielak. Zawodnik ten po udanym sezonie przeniósł się z Łodzi do Torunia, gdzie ma zamiar zostać liderem drużyny z miasta Kopernika. Ja osobiście bardzo się cieszę, że ,,Toffik" zgodził się na taką rozmowę, tym bardziej, że od sezonu 2020 dołącza do Teamu Zuzelend. Zapraszam, więc Państwa na nietypowy wywiad z tym o to żużlowcem, specjalnie dla was Tobiasz Musielak.

 

Quiz pt. ,,Albo albo"

 

1. Elit Vetlanda czy Swindon Robins ?

T.M : Swindon Robins.

 

2. Tor w Lesznie czy w Częstochowie ?

T.M : Tor w Lesznie.

 

3. Złoty kask czy Indywidualne Mistrzostwa Polski ?

T.M : Indywidualne Mistrzostwa Polski.

 

4. Zwycięstwo meczu w biegu 14 czy 15 ?

T.M : Najlepiej w obu.

 

5. Po równaniu pole wewnętrzne czy zewnętrzne ?

T.M :Wewnętrzne.

 

6.  Mecz żużlowy przed deszczem czy po deszczu ?

T.M : Po deszczu.

 

7. Kino czy Netflix ?

T.M : Kino.

 

8. Defekt czy taśma ?

T.M : ,,Next"

 

9. Byk czy Lew ?

T.M : Byk.

 

10. Po swoim wykluczeniu z biegu, rozmowa z managerem czy sędzią ?

T.M : Z managerem.

 

 

M.Marchel:  Tobiasz sezon 2019 za nami, Ty zdecydowałeś się na zmianę pracodawcy, od początku byłeś zdecydowany na zespół z Torunia ?

 

T. Musielak: Dość dyplomatycznie odpowiem, w krótkim czasie mój telefon był bardzo gorący. W Toruniu mam teoretycznie największe szanse na powrót do Ekstraligi. Chcemy teorię wcielić w praktykę.

 

M.Marchel: Na razie nie podpisałeś kontraktu w lidze angielskiej, mówiłeś, że starty tam mogą dojść w trakcie sezonu, więc zatem jak będzie wyglądać Twoja baza sprzętowa ?

 

T. Musielak: Na razie nie podpisałem kontraktu w Anglii, motocykle jednak będą stały w gotowości gdyby pojawiła się ciekawa opcja powrotu na Wyspy. Niestety angielski KSM nie pozwolił mi zostać w Swindon Robins. Jestem jednak pewny, że kiedyś powrót na angielskie tory nastąpi. Jeszcze tylko nie wiem kiedy.

 

M.Marchel: Czy Indywidualnie masz jakieś cele na nadchodzący sezon, są Turnieje na których chciałbyś się skupić ?

 

T. Musielak: Jak każdy mam swoje cele. Z pewnością awans do Finałów IMP oraz ZK to jedne z nich. Nie kończą się na tym jednak moje plany jeśli chodzi o 2020 rok. Wiele dobrego przede mną oraz moim teamem.

 

M.Marchel: W zespole z Torunia nie miałeś jeszcze okazji się ścigać, jak zapatrujesz się na współpracę z innymi zawodnikami, miałeś okazji już wcześniej w jednym zespole startować ?  

 

T. Musielak: Z każdym z chłopaków znam się dobrze z lat ubiegłych. Z Miedziakiem jeździłem w Częstochowie, zaś z resztą chłopaków jeździłem na wielu torach Europy. To będzie ekscytujący sezon.

 

M.Marchel: Tobiasz w pierwszej kolejce wraz ze swoją nową drużyną przyjeżdżacie do Gniezna, Uważasz, że to dobry rywal na inauguracje, bo ewentualna porażka, może nanieść na wasz zespół dodatkową presję, która i tak ze względu na to, że zespół z Torunia jest uznawany za faworyta ligi, nie jest mała.

 

T.Musielak : Znamy typowania tzw. „ekspertów”. Mamy nadzieję zwyciężyć, ale szanujemy każdego rywala. Gniezno to specyficzny teren, na pewno pojedziemy tam po 2 punkty.

 

M.Marchel: Dziękuje bardzo za rozmowę i powodzenia w nadchodzącym sezonie.

 

T. Musielak: Dziękuje bardzo.

 

 

Tobiasz Musielak chciałby, aby sezon 2020 był przełomowy w jego karierze.

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 1
Marcin Marchel (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com