Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj o 18:00
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od startów na żużlu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
APATOR TORUN - Wiadomości
1
8 miesięcy temu
Odszedł od nas wychowanek Apatora Toruń Piotr Maćkiewicz.(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
3
W tym sezonie przed Tomaszem Bajerskim trudne zadanie. Klub ma awansować do PGE Ekstraligi. Mało kto wyobraża sobie, że cel nie zostanie osiągnięty. Skład na papierze napawa optymi(...)
47
Karol Ząbik, który przez ostatnie dwa lata pełnił rolę szkoleniowca młodzieżowej formacji toruńskiego klubu żużlowego, poinformował o zakończeniu tego etapu swojej trenerskiej kari(...)
117
Tobiasz Musielak w przerwie zimowej postanowił zmienić barwy klubowe i w sezonie 2020 będzie reprezentował barwy pierwszoligowego zespołu z Torunia. Zawodnik zdradził, jak przygoto(...)
32
Bardzo udany sezon ma za sobą Tobiasz Musielak. Zawodnik mieszkający na co dzień w Lesznie mógł przebierać w ofertach w trakcie przerwy zimowej. Ostatecznie postanowił zmienić barw(...)
94
Firma bukmacherska eWinner została na dzisiejszej konferencji prasowej w Toruniu potwierdzona jako sponsor tytularny Apatora Toruń. Umowa została podpisana na rok z możliwością prz(...)
214
Apator Toruń podał zespoły, z którymi pojedzie przedsezonowe sparingi. Poznaliśmy też terminy tych żużlowych spotkań. (...)
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
10
Tomasz Bajerski został nowym menagerem Apatora Toruń. O swojej przygodzie menagerskiej, doświadczeniach i planach na następny sezon opowiedział we wywiadzie. (...)
345
3 lata temu
Okienko transferowe za nami. (...)
100
Klub żużlowy z Torunia na swoim profilu społecznośicowym ogłosił podpisanie dwóch kontraktów. Kolejny rok w toruńskim klubie zdecydowali się zostać bracia Holderowie.(...)
0
Szósta kolejka spotkań żużlowej Ekstraklasy w sezonie 2001. Mecz wydarzenie, wielkie derby Pomorza pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Apatorem Toruń. To właśnie tam przeniesiemy się w dz(...)
0
Zapraszamy wszystkich kibiców czarnego sportu na relację video (na żywo) z turnieju pożegnalnego Jacka Krzyżaniaka. Transmisja odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie(...)
0
Wiesław Jaguś po wielu wspaniałych sezonach zdecydował się na zakończenie kariery. Podczas jej trwania od początku do końca był wierny toruńskiemu Apatorowi. Zdecydował się on tera(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com