Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Prezentacja odwołana, a sparingi bez udziału widzów
 10.03.2020 18:46
Wszystko ma związek z koronawirusem, a także z decyzją rządu o odwoływaniu imprez masowych.

W Gdańsku tak jak w innych ośrodkach żużlowych w Polsce w tym roku nie dojdzie do tradycyjnej przedsezonowej prezentacji drużyny i spotkania z kibicami. Wszystko to spowodowane jest decyzją Rady Bezpieczeństwa Narodowego o odwołaniu imprez masowych w związku z epidemią koronawirusa.

 

Ponadto zgodnie z sugestią Minister Sportu Pani Danuty Dmowskiej - Andrzejuk, według której wszystkie mniejsze wydarzenia sportowe powinny zostać odwołane bądź przeprowadzone bez udziału publiczności, zaplanowane przez gdańszczan sparingi z CarGwarant Startem Gniezno oraz Wilkami Krosno zostaną rozegrane przy pustych trybunach.

 

Gdański klub będzie chciał umożliwić swoim kibicom oglądanie przedsezonowych sparingów w internecie - Postaramy się zrekompensować kibicom brak możliwości wstępu na sparingi i obecnie sprawdzamy możliwości techniczne przeprowadzenia na żywo transmisji ze spotkań sparingowych rozgrywanych w Gdańsku. Wiem, że oglądanie spotkań w internecie nie zaspokoi głodu "speedway'a" wśród naszych fanów, ale chcielibyśmy dać kibicom możliwość sprawdzenia w jakiej formie znajdują się nasi zawodnicy - powiedział na łamach strony internetowej klubu prezes Tadeusz Zdunek.

 

Marek Kania (za: wybrzezegdansk.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com