Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Nowe technologie treningowe w Reprezentacji Wielkiej Brytanii
 07.04.2020 15:29
Reprezentacja Wielkiej Brytanii chcąć pozostać na najwyższym poziomie sprawności fizycznej postanowiła podążać za najnowszymi trendami technologicznymi i korzysta z grupowej aplikacji wideo , która zyskała na popularności od czasu wybuchu wirusa Coronavirus.
Współprzewodniczący brytyjskiej reprezentacji, Simon Stead twierdzi, że zawodnicy nie mogą są pozwolić na to, aby teraz wymknął się im profesjonalny wizerunek tak ciężko budowany. 
 
- Chłopcy z reprezentacji UK włożyli tyle wysiłku i nie możemy sobie na to pozwolić, aby go zmarnować. Musimy jak najlepiej wykorzystać ten dodatkowy czas, który wszyscy mamy i pracować tak ciężko, jak to tylko możliwe. Dbanie o kondycję jest niezbędne dla wszystkich jeźdźców, a szczególnie dla chłopaków z Reprezentacji Wielkiej Brytanii, którzy tak ciężko pracowali  podczas przerwy zimowej. Zespół trenerów ma kontakt wideo z drużyną dzięki czemu pomagamy zawodnikom aby  utrzymywali lub też poprawili wysoki poziom sprawności fizycznej. Nigdy wcześniej nie mieliśmy takiej platformy, ale mimo, że zostaliśmy rzuceni na głęboką wodę, to wychodzi świetnie - powiedział Simon Stead
Redakcja (za: speedwaygb.co.uk)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
2 miesiące temu
bez jaj. Trza było ogladać gimnastyki Jane Fondy. Czy tam innej Fondy
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2015 Zuzelend.com