Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Są pieniądze na sezon w Bydgoszczy
 12.05.2020 23:21
To będzie trudny sezon dla klubów żużlowej polskiej ligi.

Niektóre nadał zbierają pieniądze, dopinają budżet aby móc wystartować lub też czynią działania aby ten cios finansowy był jak najmniej odczuwalny. Jerzy Kanclerz zapewnia, że ma już zebrane fundusze na start sezonu. W przypadku eWinner 1. Ligi Żużlowej, w której wystartuje Abramczyk Polonia Bydgoszcz nadal nie ma oficjalnej zgody na rozpoczęcie rozgrywek.

 

Prezes Abramczyk Polonii Bydgoszcz nie musi martwić się na ten moment o udział w rozgrywkach. Ma za to inny problem. Wszystko wskazuje na to, że nie uda się zbyt wiele zaoszczędzić na transfery. Wszystko z tego względu, że miałem nadzieję na to, że uda mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy i zakontraktować dobrego zawodnika na kolejny rok. Lubię iść małymi krokami do przodu. Teraz chcę powalczyć o bezpieczne utrzymanie, ale miałem też pomysł, by wzmocnić skład i w sezonie 2021 dać kibicom więcej – opowiada Kanclerz.

 

Na obecną sytuację finansową klubu znad Brdy złożyły się udane rozmowy ze sponsorami a także umowa telewizyjna i tytularna ligi. Jakby doszli kibice, to byłaby nadwyżka. Wpływy z dnia meczu, gdybyśmy policzyli tylko siedem spotkań, dałyby nam milion złotych. Nie wszystko byłoby nadwyżką, ale była szansa, żeby zaoszczędzić nawet pół miliona – ocenia działacz.

Michał Lewandowski (za: polskizuzel.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (3)
2 lata temu
Witam.
Dziś Polonia Bydgoszcz obchodzi-100 lecie swojego istnienia.Najlepsze życzenia oraz powrotu do ekstraligi.
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Witam."Nie wszystko byłoby nadwyżką, ale była szansa, żeby zaoszczędzić nawet pół miliona – ocenia działacz."
-To nawet o pół miliona nie warto walczyć dla kibiców? a jeszcze razy szacunkowo inne kluby to pewnie będzie znaczna kwota ale brudne marynarki zadowolone z wpływów tylko pozostaje Nasza gorycz na traktowanie kibiców oraz z wyrzuconych pieniędzy. Polak potrafi bo co to jest w relacji z wydrukowanymi kartami które powiększyły zawartość kosza.Musimy przerzucić się na sport zimowy zawsze uda się nawiązać znajomość z instruktorem jazdy na nartach oni mają znaczne większe możliwości. Nie wiem co trzeba, jeszcze zrobić aby porzucić ten prostacki stan umysłu. Myśli ,że jak wszystkich sobie podporządkuje to zostanie królem- oszust życia.
  Lubię
  Nie lubię
+1
2 lata temu
Żadnego meczu nie zobaczę :(
Dla kogo wy chcecie jechać???
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com