Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
W Bydgoszczy nie będzie licytacji o wejściówki
 04.06.2020 10:50
Wraz z poluzowaniem obostrzeń związanymi z limitem osób mogących wejść na trybuny pojawił się kolejny problem. Kto będzie tym szczęśliwcem, który będzie mógł na żywo oglądać spotkanie?

25% objętości stadionu to dużo a jednocześnie dla kibiców spragnionych zawodów żużlowych to mało. Może się bowiem okazać, że pojemność na nowych zasadach zostanie szybko wypełniona. Bardzo fair do całej sprawy podeszli w Bydgoszczy, beniaminka eWinner 1. Ligi. Pierwszeństwo z wejściem na stadion będą mieli karnetowicze. O licytacji nie ma mowy.

 

Nie chcemy robić licytacji na bilety, ani wyścigów po jednorazowe wejściówki. Uznaliśmy, że najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem będzie, jeśli damy pierwszeństwo kibicom, którzy zamówili wejściówki na cały sezon. – mówi Jerzy Kanclerz.

 

Abramczyk Polonia Bydgoszcz wznowiła sprzedaż stałych wejściówek na tegoroczny sezon, zatem kto jeszcze tego nie zdążył zrobić może teraz zaopatrzyć się w karnet, a tym samym mieć pewność wejścia na stadion. A kto jeszcze nie zamówił karnetu, wciąż może to zrobić, bo wznawiamy ich sprzedaż. Nie wykluczam oczywiście, że sytuacja się poprawi i za miesiąc limit kibiców, którzy będą mogli oglądać mecze na trybunach wzrośnie, albo nie będzie żadnych ograniczeń. Póki co jednak, wprowadzamy takie rozwiązanie – dodaje prezes bydgoskiego klubu.

 

Co jest godne uwagi i pochwały bydgoski klub nie podniósł cen wejściówek w stosunku do pierwszej fazy sprzedaży sprzed epidemii.

Michał Lewandowski (za: pomorska.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com