Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Przedstawienie zespołów PGE Ekstraligi - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
 03.04.2021 17:04
Sezon 2021 rusza lada moment. Zapraszamy na cykl artykułów w którym przedstawiamy Państwu zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstralidze w sezonie 2021, oraz typy naszej redakcji, szóstym zespołem jest ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz.

Kolejnym zespołem, który weźmy na tapetę jest zespół z Grudziądza. Z żółto – niebieskimi barwami pożegnał się wychowanek Krzysztof Buczkowski, dla którego decyzja o odejściu z macierzystego klubu nie była łatwa. Zamienił on Gołębia na Koziołka. Odszedł też Artem Laguta, który znalazł miejsce w klubie walczącym o medale – WTS Sparcie Wrocław. W Grudziądzu zaczęto zastanawiać się co dalej – potrzeba przecież zawodników, którzy będą w stanie powalczyć o jak najlepsze wyniki i zagwarantują pozostanie w najlepszej lidze świata. Kontrakty na kolejny rok przedłużył Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre, Roman Lachbaum oraz Przemysław Pawlicki. Nowymi twarzami okazali się Krzysztof Kasprzak oraz Norbert Krakowiak. Marcin Turowski, który reprezentował barwy GKMu 2020 roku zdecydował o zakończeniu kariery sportowej. W drużynie widać zmiany – w sztabie trenerskim pojawiła się nowa twarz – Janusz Ślączka. Ma on być nową myślą szkoleniową i taktyczną żółto – niebieskich. Juniorów wciąż trenować będzie Robert Kościecha. To nie jedyna zmiana – na profilach społecznościowych GKMu można zauważyć, że coraz więcej firm decyduje się na wsparcie drużyny z Grudziądza. To bardzo ważne dla klubu, który działa głównie dzięki środkom publicznym. Z nazwy drużyny zniknęła także firma MRGARDEN. W jej miejsce pojawiły się dwie inne – ZOOleszcz i DPV Logistic. Wobec tego pełna nazwa ekipy Janusza Ślączki to ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz.

Na co będzie stać zawodników z Grudziądza? Spisywani są na straty, jednak żużel potrafi zaskakiwać. Być może swoją formę znajdzie Przemysław Pawlicki i Krzysztof Kasprzak, a i w ekipie juniorów coś drgnie. Najważniejsze jest jednak to, aby sezon wystartował a każdy z zawodników przejechał go zdrowo.

 

Przewidywane ustawienie:

 

1.  K. Kasprzak

 

2.  Prz. Pawlicki

 

3. N. Pedersen

 

4. N. Krakowiak (u24)

 

5. K. Bjerre

 

6. D. Lotarski

 

7. M. Bartkowiak

 

8. R. Lachbaum

 

Typ Redakcji: 6-8 miejsce.

 

Czy Przemysław Pawlicki będzie miał udany sezon 2021 ?

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 0
Marcin Marchel (za: inf.własna/redakcja)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com