Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (wypowiedzi)
 06.06.2022 14:10
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi rywalizowała o ligowe punkty z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Podopieczni Piotra Barona w wyjazdowym spotkaniu ulegli miejscowej drużynie w stosunku 50:40.

Piotr Baron (menadżer Fogo Unii Leszno): Grudziądz jechał dzisiaj znaczenie lepiej, więc przegraliśmy mecz i tak to niestety bywa w sporcie. Myślę, że David Bellego zrobił to co do niego należało, Janusz Kołodziej pojechał dzisiaj doskonale, 16 punktów to jest świetny wynik. Przed resztą zawodników jest jeszcze dużo pracy.

 

Hubert Jabłoński (zawodnik Fogo Unii Leszno): Było nam trudno, bo straciliśmy jednego zawodnika, gdyby nie to to moglibyśmy tutaj zwyciężyć. Ja swojego występu nie mogę być zadowolony, popełniałem błędy. Musimy wyeliminować błędy. W piątek jedziemy spotkanie u siebie, więc zobaczymy jak to wtedy będzie wyglądało.

 

Antoni Mencel (zawodnik Fogo Unii Leszno): Z parkingu upadek Nickiego Pedersena i Piotra Pawlickiego nie wyglądał dobrze. Jutro wyjeżdżamy do Czech na zawody na DMPJ i będziemy się szykować do zawodów u24.

Dominika Bajer (za: UniaLesznoTV)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com