Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR BARON - Wiadomości
1
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.(...)
3
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. W konferencji udział wzięli Piotr Baron (menadżer Fogo Unii (...)
0
W środę odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. W spotkaniu udział wzięli udział Piotr Baron (menadżer Fogo Unii Leszno oraz (...)
0
W czwartkowe południe odbyła się konferencja prasowo przed meczem Fogo Unią Leszno i Tauron Włókniarz Częstochowa. Udział w konferencji wzięli udział Grzegorz Zengota (zawodnik Fog(...)
0
W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions Apator Toruń. Udział w konferencji prasowej udział wzięli Piotr Baron (mena(...)
0
Fogo Unia Leszna na inaugurację PGE Ekstraligi zmierzyła się przed własną publicznością z drużyną Celfast Wików Krosno. Leszczynianom udało się zwyciężyć na stadionie im. Alfreda S(...)
0
W czwartkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed pierwszą kolejką PGE Ekstraligi w której zmierzą się zespoły z Leszna oraz Krosna. (...)
8
Leszczynianie w sobotę oraz niedzielę pierwszy raz w tym roku trenowali na obiekcie przy Strzeleckiej. Podopieczni Piotra Barona w tym tygodniu zmierzą się w spotkaniu sparingowym (...)
0
O przygotowaniach do sezonu Fogo Unii Leszno na łamach Radia Elka opowiadali Piotr Baron, Janusz Kołodziej oraz Damian Ratajczak. Goście Michała Koniecznego przyznali, że trenują n(...)
103
W pierwszym spotkaniu półfinałowym zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Motoru Lublin. Bliżej awansu do dalszej rundy fazy play-off są zawodnicy z Lublina, którzy z Wielkopols(...)
102
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Fogo Unii Leszno i Motoru Lublin. Zawody odbędą się w piątkowy wi(...)
155
W piątkowe popołudnie Fogo Unia Leszno zmierzyła się z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w ostatniej rundzie fazy zasadniczej PGE Ekstraligi. Leszczynianie ulegli drużynie (...)
101
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Początek spotkania zaplanow(...)
33
Fogo Unia Leszno w dziejącym spotkaniu minimalnie uległa drużynie Betard Sparty Wrocław, goście zwyciężyli dwoma punktami i wywieźli z Wielkopolski dwa cenne oczka. Punkt bonusowy (...)
0
W piątkowe przed południe odbyła się konferencja prasowa przed meczem Fogo Unia Leszno Betard Sparta Wrocław. Spotkanie zaplanowano na piątek na godzinę 19.15. W konferencji udział(...)
0
Piotr Baron ocenił postawę Piotr Pawlickiego. Wychowanek Fogo Unii Leszno przez wiele lat był kapitanem leszczynian. Jednym z największych osiągnieć wielkopolanina jest wywalczenia(...)
0
W Derbach Wielkopolski lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrywając w Ostrowie w stosunku 33:57. W Ostrowie nie brakowało emocji na torze, jak zarówno poza nim.(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. Kolejki PGE Ekstraligi walczyła z Motorem Lubin. Zawodnicy z Lublina okazali się w Lesznie lepsi, wygrali spotkanie dodatkowo (...)
101
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin. Zawodny zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.30. W konferencji pr(...)
148
Fogo Unia Leszno w niedzielnym spotkaniu w Toruniu wystąpiła bez dwóch podstawowych zawodników. Wiele wskazuje na to, że w najbliższą niedzielę na tor wróci Janusz Kołodziej.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com