Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ze względu na trwające ograniczenia dystansu społecznego i niepewność związaną z powrotem wydarzeń na dużą skalę w Walii, FIM, BSI i Principality Stadium postanowiły odwołać Grand Prix Wielkiej Brytanii FIM Speedway Adrian Flux 2021 zaplanowane na 17 lipca 2021 roku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR BARON - Wiadomości
102
Zespoły z Leszna i Zielonej Góry miały spotkać się w spotkaniach sparingowych w ubiegłym tygodniu, ale na przeszkodzie stanęły złe warunki atmosferyczne. Obie ekipy ustaliły nowe d(...)
675
Fogo Unia Leszno w weekend miała rozegrać spotkania sparingowe z Falubazem Zielona Góra. Test mecze nie dojdą do skutku ze względu na mało optymistyczne warunki atmosferyczne.(...)
0
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa. (...)
474
Fogo Unia Leszno poinformowała, że do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski dołączył Damian Baliński. Wychowanek leszczynian niemal całą karierę reprezentował barwy klub(...)
240
Wszystkich kibiców spragnionych rozmów o wspaniałej dyscyplinie sportu, jakim bez wątpienia jest żużel, zapraszamy serdecznie w czwartek na godzinę 19:00 do obejrzenia Best Speedwa(...)
115
Fogo Unia Leszno przygotowuje się do zbliżającego sezonu, Drużynowi Mistrzowie Polski trenują trzy razy w tygodniu w Lesznie, ale mają również w planie wyjazd w cieplejsze rejony E(...)
204
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zmierzy się w rewanżowym spotkaniu półfinałowym z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie w pierwszym spotkaniu przy Wrocławskie odn(...)
0
W PGE Ekstralidze rozpoczął się etap przygotowań do startu rozgrywek zaplanowany na 12 czerwca br. Władze FOGO Unii Leszno zaczęli wypełniać punkty nowego regulaminu sanitarnego. D(...)
16
Ze względu na panującego na świecie wirusa sezon żużlowy został przesunięty. Zawodnicy z Leszna trenują indywidualnie lub w małych grupach by utrzymać wypracowaną przez zimę formę.(...)
76
W niedzielne popołudnie Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim torze forBet Włókniarz Częstochowa w półfinałowym meczu rewanżowym na swoim torze. Leszczyńskie Byki odniosły zwycięst(...)
0
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie pokonała przed własną publicznością zespół Speed Car Motoru Lublin. Leszczynianie poza dwoma punktami meczowymi zdołali wywalczyć również bon(...)
175
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBet Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie pewnie zwyciężyli przed własną publicznośc(...)
3
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu w Grudziądzu. Leszczynianie w VII kolejce PGE Ekstraligi zremisowali z drużyną MRGARDEN GKM(...)
11
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Stelemet Falubazem Zielona Góra. Pojedynki leszczyńsko- zielonogórskie były z(...)
0
W niedzielny wieczór Fogo Unia Leszno w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi podejmie przed własną publicznością Stelemt Falubaz Zielona Góra. Pojedynek na stadionie im. Alfreda Smoczy(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Betard Sparty Wrocław. Spotkanie zakończyło się wynikiem 50:40, a mecz na trybunach o(...)
49
Fogo Unia Leszno na zgrupowanie udała się do Hiszpanii. Leszczynianie tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku przygotowują się do nadchodzącego sezony w Lloret de Mar.(...)
103
Piotr Baron został wybrany najpopularniejszym trenerem Wielkopolski za ubiegłoroczny sezon. Menadżer poprowadził FOGO Unię Leszno do obrony tytułu DMP. W krótkim wywiadzie ocenił p(...)
0
Przed rewanżem meczu finałowego PGE Ekstraligi, trener zespołu gospodarzy, Piotr Baron potwierdza, że Fogo Unia Leszno mierzy w obronę mistrzowskiego tytułu. Dodatkowo uważa, że wi(...)
5
W pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi minimalnie lepsi okazali się podopieczni Stanisława Chomskiego, wygrywając z leszczyńską Unią 46:44. Kibice na brak emocji narzekać nie m(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com