Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Polecamy
Udanie zamknąć sezon zasadniczy. Unia Tarnów - Opibet Lokomotiv Daugavpils (ZAPOWIEDŹ)
 14.07.2022 13:08
Do ciekawego meczu dojdzie w Tarnowie, gdzie miejscowa Unia podejmie Opibet Lokomotiv Daugavpils. Łotysze nie są jeszcze w stu procentach pewni awansu do Play Off dlatego do meczu w Tarnowie podchodzą bardzo na poważnie.

Tarnowianie mają bilans 4-0-6 i nie mają już praktycznie szans na awans do fazy Play Off (potrzebują dwóch zwycięstw "za 3", co w obliczu ostatnich wyników jest mało prawdopodobne). Mecz z Lokomotivem będzie zatem najprawdopodobniej pożegnalnym przed własną publicznością w tym sezonie i tarnowianie na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Trener Unii, Stanisław Burza awizował sprawdzone zestawienie na rewanżowy pojedynek z Łotyszami. Nadal niepewny jest występ Tero Aarnio, który cały czas przechodzi rehabilitację po kontuzji odniesionej w połowie czerwca i bardzo prawdopodobne, że w jego miejsce stosowana będzie ZZ. W składzie pojawił się także Piotr Świercz, który zaliczył bardzo dobry mecz w Rzeszowie podczas Derbów Południa.

 

Opibet Lokomotiv Daugavpils zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli z bilansem 6-1-4. Łotysze mają 15 punktów i wciąż nie są pewni udziału w rundzie Play Off. Dla Lokomotivu jest to ostatni mecz w tym sezonie (w ostatniej kolejce pauzują) i jeśli chcą spokojnie zapewnić sobie udział w kolejnej fazie, muszą wywalczyć przynajmniej punkt, o co nie powinno być trudno. W awizowanym składzie pojawił się Rene Bach, ale w jego miejsce zapewne pojedzie Victor Palovaara.

 

W pierwszym meczu wygrali Łotysze, pokonują Unię Tarnów 59:31.

 

Awizowane składy
Optibet Lokomotiv Daugavpils

1. Jevgenijs Kostigovs
2. Rene Bach
3. Adam Ellis
4. Daniils Kolodinskis
5. Nick Morris
6. Kevin Juhl Pedersen
7.

 

Unia Tarnów
9. Tero Aarnio
10. Oskar Bober
11. Kenneth Hansen
12. Patryk Rolnicki
13. Peter Ljung
14. Piotr Świercz
15.

Sebastian Krauz (za: info własne)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (3)
2 lata temu
William Drejer pod 15
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Przecież Unia ma szansę na Play - Off to czemu mają kończyć sezon w 100% ?
  Lubię
  Nie lubię
+1
2 lata temu
Konto usunięte
Pan Sebastian strasznie zaniża poziom pisania tutaj
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com