Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Lista startowa towarzyskiego turnieju w Lesznie
 07.10.2022 9:55
Już dziś na torze w Lesznie, odbędzie się towarzyski turniej indywidualny. Początek ścigania w jest o godzinie 15:00, wstęp na zawody jest wolny.
 
 
 
 
 
 
 
 
Lista startowa Turnieju:
 
1. Tobiasz Jakub Musielak – (Unia Leszno/Polska)
2. Victor Rask – (Dania)
3. Sebastian Mayland – (Dania)
4. Viktor Larsen – (Dania)
5. Kacper Teska – (PSŻ Poznań/Polska)
6. Maksym Borowiak – (Unia Leszno/Polska)
7. Jannick Sorenson – (Dania)
8. Jakub Poczta – (Arged Malesa Ostrów/Polska)
9. Andreas Kaag Jensen – (Dania)
10. Antoni Mencel – (Unia Leszno/Polska)
11. Hubert Jabłoński – (Unia Leszno/Polska)
12. Emil Eis – (Dania)
13. Olivier Buszkiewicz – (PSŻ Poznań/Polska)
14. Theo Bergkvist – (Szwecja)
15. Mikołaj Czapla – (Start Gniezno/Polska)
16. Sebastian Kossler – (Austria)
Magdalena Kociemba (za: https://unia.leszno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Najlepsze opinie
rok temu
Konto usunięte
Lebedevs w Rzeszowie wylądował. No to Krosno ma problem
Lubię
Nie lubię
+4
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
Coraz mniej tu wartościowych informacji,a coraz więcej trolli
Ja tam lubię potrollować
Lubię
Nie lubię
+4
Komentarze (102)
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
za chwile wejdzie w wiek seniora i dupa
No właśnie tak go obserwuję to nawet w Anglii nie ma za bardzo wyników.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
tak i za 15 tys a nie za 1 mln jak robila ekstralgia
Rożnica spora :)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Bardzo fajny turniej
tak i za 15 tys a nie za 1 mln jak robila ekstralgia
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Bardzo fajny turniej
siema
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Bardzo fajny turniej
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Od dwóch lat informujemy o staraniach w celu przywrócenia żużla we wschodnio-niemieckim Neubrandenburgu. Jak się okazuje, budowa nowego toru została zablokowana przez władze gminy. Tym samym nowy tor nie powstanie.Na zebraniu przedstawicieli gminy projekt uchwały o wstrzymanie budowy toru żużlowego został przyjęty większością głosów. Wielu członków klubu, sympatyków i przyjaciół sportów motorowych przybyło na spotkanie osobiście, aby zasygnalizować swoje wsparcie dla projektu budowy toru. W trakcie omawiania porządku obrad odczytano projekt uchwały, po czym burmistrz od razu zarządził głosowanie. Dopiero po przerwie władze klubu mogły zabrać głos i bronić swojego stanowiska.

Zablokowanie budowy toru żużlowego to gorzka porażka dla żużlowej tradycji Neubrandenburga. Władze klubu zapowiadają, że się nie poddadzą i będą robiły wszystko, aby żużel w Neubrandenburgu ponownie rozkwitał.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Coraz mniej imprez zostało w żużlowym kalendarzu. Osoby zaangażowane w miniżużel w Rybniku chcą więc wykorzystać nieco lepszą październikową pogodę i godnie zakończyć sezon. Pożegnanie z rozgrywkami na minitrorze w 2022 roku będzie połączone ze świętowaniem jubileuszu 90-lecia żużla w Rybniku. Na obiekcie Rybek odbędą się aż dwa turnieje.Zmagania młodych zawodników zaplanowane są na 15 oraz 16 października. Pierwszego dnia, o godz. 12.45., ma zostać rozegrany I Memoriał Antoniego Woryny, a drugiego Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Śląska w mini żużlu o puchar Prezesa Zarządu Okręgu PZM Dariusza Jajko.

– Chcemy w bardzo przyjemny sposób uczcić jubileusz 90-lecia żużla w Rybniku, bo my też należymy to tej żużlowej rodziny. W organizację turniejów zaangażowały się nie tylko Rybki Rybnik, ale także Dariusz Mońka i Józef Cycuła, który w poniedziałek wydaje książkę „Czarny sport, czyste emocje”. Zwycięzca turnieju otrzyma tę książkę jako pierwszy – mówi Agnieszka Kozielska wiceprezes klubu Rybki Rybnik.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Czy Piotr Protasiewicz, jako nowy dyrektor sportowy, będzie osobą, która przywróci blask Falubazowi z poprzedniej dekady?

Na pewno jest warunkiem koniecznym, ale nie wystarczającym. To znaczy, że sam już na motocykl nie wsiądzie, więc problem polega na tym, że nie ma na wszystko wpływu. Taką pracę będą musieli zrealizować już zatrudnieni zawodnicy. Z całą pewnością ten wybór to właściwy kierunek, opcja najlepsza z wszystkich dostępnych. W tym wszystkim musi być jeszcze szczęście, czego przede wszystkim życzę Piotrkowi i całemu Falubazowi.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Jak duży wkład w te ruchy miał nowy dyrektor sportowy – Piotr Protasiewicz?

Nie znamy szczegółów i tego w jakich okolicznościach przebiegały rozmowy kontraktowe. Proszę mi jednak wierzyć, że nie ma w kontekście rozmów lepszego motywatora niż takiego, który przekonuje. Pieniądze to jest jedna sprawa, a druga sprawa to odległość do ośrodka, wizja klubu, etc. Nie ma bardziej wiarygodnego przekazu, zważywszy, że Piotrek jest legendą tego sportu. Nie wiem w jakim procencie się to odbywało, ale na pewno udział Piotrka Protasiewicza był w rozmowach kluczowy. Tak, jak w sporcie zawsze ważna jest postać zawodnika kluczowego, tak samo jest w rozmowach. Myślę, że udział PePe był niezwykle ważny.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W komunikacie klubu czytamy, że skład seniorski jest zamknięty. Została kwestia juniorów. Czy są możliwe jakieś ruchy w tym zakresie, biorąc pod uwagę świetną opinię Maksyma Borowiaka podczas pobytu w klubie spod znaku Myszki Miki?

To jest bardzo dobre pytanie. Chciałbym podkreślić, że wbrew pozorom Antoni Mencel nie jest słabszym zawodnikiem. Patrząc na jazdę, nie ma znaczącej różnicy pomiędzy tymi chłopcami. Antoni Mencel jest zawodnikiem zdecydowanie wyższym, wobec tego będzie miał inny styl, natomiast imponuje on bardzo dobrym momentem startowym i rozegraniem pierwszego łuku. Maksym Borowiak potrafił wygrywać wyścigi z seniorami, za co chwała temu młodemu chłopakowi, natomiast uważam, że Mencel nie jest gorszym zawodnikiem od Maksyma. Myślę, że jeden z nich powinien trafić do Zielonej Góry. Nie wiem czy to będzie wypożyczenie, czy może transfer definitywny, pewnie w tym momencie nawet Ci chłopcy czy kluby tego dokładnie nie wiedzą.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2023 Zuzelend.com