Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Adam Ellis mistrzem Oceanii
 28.12.2022 15:50
Adam Ellis triumfował w Mistrzostwach Oceanii na torze w australijskim Gillman. Brytyjczyk w biegu finałowym pokonał Jasona Doylea, Taia Woffindena oraz czwartego na mecie Justina Sedgmena.

Po pasjonującej walce w biegu finałowym pomiędzy Adamem Ellisem a Jasonem Doylem lepszym okazała się Brytyjczyk, dzięki czemu triumfował w organizowanych pod egidą FIM-u Indywidualnych Mistrzostwach Oceanii.

Redakcja (za: facebook.com/AustralianSpeedwayChampions)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (4)
2 lata temu
Olszewski na portalu trojmiasto.pl odniósł się także do ostatnich problemów Wybrzeża z otrzymaniem licencji. Powiedział on nowe fakty i jest zaskoczony, że gdańszczan w ogóle zobaczymy w 1. Lidze Żużlowej. – Ciekawe, że Zdunek Wybrzeże otrzymał licencje, skoro nadal zalega pieniądze żużlowcom. W trakcie sezonu zawodnicy nie mieli zapłacone za 7-8 meczów. Znakiem, że coś się źle dzieje w klubie, jest też fakt, że odeszli wszyscy zawodnicy ze składu z 2022 roku. Gdyby odszedł jeden, czy dwóch to moglibyśmy mówić, że to jakieś małe nieporozumienia, ale gdy odchodzą wszyscy, to jasny sygnał, że Wybrzeże jest źle zarządzane. Ponadto odszedł wieloletni pracownik Mirosław Berliński, co moim zdaniem, po tylu latach pracy w klubie, także było czytelnym sygnałem, że są wewnętrzne problemy – możemy przeczytać.
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
siema
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Kiedy ten Konarski zniknie z internetu? Chłop jest debilem po całości
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
witam
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com