Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADAM ELLIS - Wiadomości
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
186
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Ipswich WItches w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
579
Janusz Kołodziej wygrywa turniej eliminacyjny do SEC(...)
103
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
132
Adam Ellis niespodziewanie od przyszłego sezonu reprezentować będzie barwy Opibet Lokomotiv Daugavpils.(...)
125
Wczorajszy upadek w biegu 13 oraz padający deszcz był główną przyczyną przerwania test meczu pomiędzy reprezentacjami Wielkiej Brytanii oraz Polski.(...)
1461
RTŻ Rzeszów w połowie trwania okienka transferowego ruszyło z kontraktowaniem zawodników. Jako pierwszym kontrakt podpisał nowy nabytek, Hubert Łęgowik. Kolejne dwa to przedłuż(...)
0
Fatalne wieści napływają z chorwackiego szpitala, w którym po koszmarnym wypadku przebywa Brytyjczyk Adam Ellis.(...)
0
Znakomicie sezon w polskiej lidze rozpoczął Adam Ellis. Zawodnik RzTŻ Rzeszów w inauguracyjnym meczu przeciwko Kolejarzowi Opole zdobył komplet 15 punktów.(...)
0
Gwiazda Wielkiej Brytanii Adam Ellis przekonuje, iż wciąż celuje w szczyt, gdyż jeździ się po to by być w cyklu FIM SGP i zostać mistrzem świata.(...)
0
Po nieudanym podboju PGE Ekstraligi w barwach truly.work Stali Gorzów, Adam Ellis schodzi o klasy rozgrywkowe niżej. W nadchodzącym sezonie, 24-letni Brytyjczyk pojedzie dla Rzeszo(...)
260
Na ponad dzień przed zamknięciem okienka transferowego działacze Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego poinformowali o trzech nowych nabytkach rzeszowskiego klubu.(...)
2
W innym środowym meczu Championship drużyna Birmingham Brummies pokonała na własnym obiekcie Edinburgh Monarchs 48:36. Spotkanie zakończyło się po rozegraniu XIV wyścigów.(...)
146
W niedzielnym spotkaniu ligi francuskiej zespół La Reole pokonał na własnym torze Marmande 50:36. Bohaterem gospodarzy był jeżdżący na co dzień w bydgoskiej Zooleszcz Polonii - Ond(...)
250
We wczorajszym spotkaniu ligi francuskiej Marmande pokonało na własnym torze Morizes 51:36.(...)
355
Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie ligi francuskiej, w którym zespół Lamothe-Landerron pokonał na własnym torze Marmande 51:36.(...)
717
Za nami drugi dzisiejszy mecz ligi francuskiej, w którym Marmande pokonało na własnym torze zespół Lamothe-Landerron 49:34.(...)
394
Sezon żużlowy w Europie oficjalnie możemy uznać za otwarty! W sobotnim meczu ligi francuskiej zespół Marmande pokonał na własnym torze La Reole 49:38.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com