Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADAM ELLIS - Wiadomości
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Już 9 września na obiekcie sportowym w Bydgoszczy rozegrana zostanie trzecia rundy indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
3
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Enea Polonia Piła w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
10 miesięcy temu
Adam Ellis triumfował w Mistrzostwach Oceanii na torze w australijskim Gillman. Brytyjczyk w biegu finałowym pokonał Jasona Doylea, Taia Woffindena oraz czwartego na mecie Justina(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
186
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Ipswich WItches w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
579
Janusz Kołodziej wygrywa turniej eliminacyjny do SEC(...)
103
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
132
Adam Ellis niespodziewanie od przyszłego sezonu reprezentować będzie barwy Opibet Lokomotiv Daugavpils.(...)
125
Wczorajszy upadek w biegu 13 oraz padający deszcz był główną przyczyną przerwania test meczu pomiędzy reprezentacjami Wielkiej Brytanii oraz Polski.(...)
1461
RTŻ Rzeszów w połowie trwania okienka transferowego ruszyło z kontraktowaniem zawodników. Jako pierwszym kontrakt podpisał nowy nabytek, Hubert Łęgowik. Kolejne dwa to przedłuż(...)
0
Fatalne wieści napływają z chorwackiego szpitala, w którym po koszmarnym wypadku przebywa Brytyjczyk Adam Ellis.(...)
0
Znakomicie sezon w polskiej lidze rozpoczął Adam Ellis. Zawodnik RzTŻ Rzeszów w inauguracyjnym meczu przeciwko Kolejarzowi Opole zdobył komplet 15 punktów.(...)
0
Gwiazda Wielkiej Brytanii Adam Ellis przekonuje, iż wciąż celuje w szczyt, gdyż jeździ się po to by być w cyklu FIM SGP i zostać mistrzem świata.(...)
0
Po nieudanym podboju PGE Ekstraligi w barwach truly.work Stali Gorzów, Adam Ellis schodzi o klasy rozgrywkowe niżej. W nadchodzącym sezonie, 24-letni Brytyjczyk pojedzie dla Rzeszo(...)
260
Na ponad dzień przed zamknięciem okienka transferowego działacze Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego poinformowali o trzech nowych nabytkach rzeszowskiego klubu.(...)
2
W innym środowym meczu Championship drużyna Birmingham Brummies pokonała na własnym obiekcie Edinburgh Monarchs 48:36. Spotkanie zakończyło się po rozegraniu XIV wyścigów.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com