Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
WOŚP 2023. Zostań asystentem Rafała Dobruckiego w meczu towarzyskim Żużlowej Reprezentacji Polski
 26.01.2023 20:05
Nie, to nie są żarty. Właśnie teraz macie jedyną i niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę żużlowego asystenta samego trenera Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafała Dobruckiego w meczu towarzyskim 2023. Brzmi ciekawie?
Żużlowa Reprezentacja Polski gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 31. Finał WOŚP odbędzie się już 29 stycznia 2023 pod hasłem: “Chcemy wygrać z Sepsą! Gramy dla wszystkich -  małych i dużych! Z tej właśnie okazji do wylicytowania nietuzinkowa rzecz - zostanie asystentem trenera Rafała Dobruckiego podczas meczu towarzyskiego w 2023 roku! 
 
Kibice są integralną częścią tego sportu i bez Was, nie byłoby takich sukcesów. Żużlowa Reprezentacja Polski właśnie z tego powodu postanowiła wyjść Wam naprzeciw i sprawić, że jeszcze bardziej będziecie mogli mieć wpływ na przebieg meczu towarzyskiego naszej kadry.  Oferujemy Wam niezwykłe przeżycia i możliwość poprowadzenia najbardziej utytułowanej reprezentacji na świecie! 
 
Wraz z Rafałem Dobruckim zwycięzca licytacji wybierze skład, ustawienie par, a także wspólnie z trenerem udzieli cennych wskazówek, które mogę odmienić losy tego spotkania. Będzie również okazja zbić “piątkę” z kadrowiczami w parkingu, lecz to nie wszystko. Wspólne wyjście do prezentacji oraz plastron z podpisami wszystkich zawodników z meczu brzmi zachęcająco? Mamy nadzieję, że tak! 
 
To właśnie na Ciebie czekamy i mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia na meczu towarzyskim Żużlowej Reprezentacji Polski 2023! Wspólnie zagrajmy dla małych i dużych. 
Redakcja (za: inf.prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
2 miesiące temu
Dzień Dobry
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2023 Zuzelend.com