Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Bartosz Zmarzlik tłumaczy dyskwalifikacje w Vojens
 17.09.2023 22:39
Cała żużlowa Polska od wczoraj żyje dyskwalifikacją ze Speedway Grand Prix Danii Bartosza Zmarzlika, który na kwalifikacjach wystąpił w nieregulaminowym kombinezonie. Dzisiaj pop przez media społecznościowe sam zawodnik zabrał głos w tej sprawie.

W oświadczeniu jakie opublikował na swoim oficjalnym profilu na mediach społecznościowych trzykrotny mistrz świata przeprasza za pomyłkę do jakiej doszło w kwalifikacjach. Zawodnik wystąpił w nieregulaminowym kevlarze nieświadomie, a na swoje usprawiedliwienie mówi, że jeszcze chwilę przed wyjazdem brał udział w akcji marketingowej i z pośpiechu założył nieregulaminowy kombinezon.

 

 

 

Brak opisu.

Redakcja (za: facebook.com/zmarzlik95)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
10 miesięcy temu
W sumie Thomsena tak nie ukarali, gdy wyskoczył w gaciach. Ale to kompromitacja Zmarzlika i jego ekipy, ale też kompromitacja polskich działaczy. Polska najwięcej forsy wkłada w żużel i g..no polscy działacze znaczą na świecie. Robią tylko za wieczne popychła. I nawet charakteru nie posiadają,aby to zmienić. A jest prosta metoda. Wyprowadzić polski żużel z FIM. I tak zawodnicy zagraniczni wybiorą Polskę, bo największa kasa. I wtedy będziemy rządzić żużlem. Ale te Fiałki, Stępniewskie, Szymańskie to ... (pi......), zadowolone swoim małym qrwidołkiem.
  Lubię
  Nie lubię
10 miesięcy temu
Sprzedałeś się za obajtkowe pieniądze i promowałeś szczepienia tfu
  Lubię
  Nie lubię
+1 / -2
© 2002-2024 Zuzelend.com