Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Polonia Piła kolejnym zespołem z problemami po starcie sponsora
 24.03.2024 10:58
W piątek władze pilskiej Polonii zostali poinformowani o tym, że sponsor tytularny, firma Enea nie przedłuży współpracy na kolejny sezon. Tym samym Polonia jest kolejnym, po Unii Tarnów, klubem dla którego rok 2024 może być niezwykle trudnym.

Sytuacja zarówno w Pile jak i Tarnowie pokazuje, że kluby opierające swoje budżety głównie o sponsoring firm należących do Skarbu Państwa, prędzej czy później mogą popaść w duże tarapaty. Włodarze obu zespołów będą musieli natomiast wykazać się wzmożonymi umiejętnościami  pozyskiwania funduszy na działalność ich drużyn.

 

Co ciekawe Polonia Piła w tegorocznych rozgrywkach KLŻ podobnie jak Unia Tarnów miały walczyć o czołowe lokaty. Teraz niestety po stracie swoich wiodących sponsorów nie pozostaje im nic innego jak po prostu dojechać do końca sezonu bez długów.

 

 

Zarząd Pilskiego Klubu Sportowego Polonia Piła Sp z o.o. został dziś poinformowany o podjęciu decyzji przez Zarząd Enea S.A. o nieprzedłużeniu współpracy z naszym klubem.
 
Nie ukrywamy, iż decyzja ta bardzo nas zaskoczyła i nie jest decyzją, której się spodziewaliśmy. Nasza nowa umowa, przeszła całą drogę proceduralną i była w pełni zaakceptowana przez Radę Nadzorczą oraz ujęta w planie sponsoringowym na rok 2024. Pozostało tylko złożenie podpisów przez Zarząd Spółki Enea S.A., na zaakceptowanej przez klub umowie. Jak dzisiaj jednak usłyszeliśmy do tego nie dojdzie, co oznacza, iż umowy z naszym dotychczasowym Sponsorem Tytularnym niestety w sezonie 2024 nie zawrzemy.
 
Dziękujemy Enea S. A. za dotychczasową współpracę w sezonie 2023. Jesteśmy przekonani, że przyniosła ona obu stronom wymierne efekty marketingowe i wizerunkowe.
 
Obecna sytuacja jest dla nas bardzo trudna i będzie musiała spowodować ruchy ze strony Zarządu klubu. Na tym etapie nie możemy poinformować, jakie decyzje zapadną. Czeka nas bardzo ciężki okres, zwłaszcza jeżeli będziemy chcieli zrealizować założone cele sportowe.
 
Bardzo prosimy Was kibice, o wsparcie zawodników na meczach naszej drużyny na Asta Arenie, a wszystkie firmy które chciałyby pomóc w tej niełatwej dla nas sytuacji zapraszamy serdecznie do kontaktu z Zarządem klubu. # walczymyrazem
 
Zarząd PKS Polonia Piła
Dariusz Pućka
Dariusz Słowiński
Redakcja (za: poloniapila.com.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
4 miesiące temu
Zbyt dużo PiSiorow było w żużlu,to mongoly z KO będą chcieli zaorać. A cpun Nitras obiecywał żużel w Szczecinie. Zaraz będziemy jak Szwecja
  Lubię
  Nie lubię
+1
4 miesiące temu
Kto glosowal na patola Ryżego luja? Teraz konsekwencje. Ale nie tylko oni winni. To asystent Ryżego Pinokio podpisywał Zielony Ład. I firmy w kryzysie. KonDon już nic nie musi,tylko realizować zobowiązania Pinokia. Ale cóż. 80% to tepe Poliniacki. Nie zasługują na wolność. Tylko dlaczego 20% normalnych musi cierpieć,?
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2024 Zuzelend.com