Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w sposób merytoryczny jak i mniej fachowy, dotyczący finansów Motoru Lublin. Głównym tematem jest skąd pochodzi olbrzymia k(...)
JASON DOYLE - Wiadomości
0
Jason Doyle, Martin Vaculik oraz Szymon Woźniak uzyskali awans do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix z dzisiejszego SGP Challegne w szwedzkim Gislaved. (...)
0
W przyszłym tygodniu we Wrocławiu odbędzie się żużlowy mundial. Na wtorek oraz środę zaplanowane są dwa starcia półfinałowe. Selekcjonerzy ośmiu nacji, awizowały składy na te zawod(...)
3
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig KGHM FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
0
Jason Doyle triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata w niemiecki Abensbergu. Za nim uplasowali się zwycięzca biegu dodatkowego o drugie miejsce, Przemysław Pa(...)
21
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
97
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu triumfował w Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert Lambert , Fredrik Lindgren oraz Jason(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Doczekali się kibice Krosna, już dziś ich ulubieńcy zadebiutują w najlepszej lidze świata przed własną publicznością. Start meczu jest zaplanowany na godzinę 18:00.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
We czwartkowy wieczór na Wyspach Brytyjskich rozegrano trzy spotkania angielskiej Premiership.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Peter Craven Memorial w Manchesterze. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Daniel Bewley.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Sam Masters Testimonial - Wolverhampton. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Fredrik Lindgren oraz Scott Nicho(...)
118
Jason Doyle, spędzi drugi rok z rzędu spędzi w Premiership, były Indywidualny Mistrz Świata podpisał kontrakt z Ipswich Witches.(...)
279
Potwierdziły się doniesienia jakoby Jason Doyle odejdzie z końcem tego sezonu z Fogo Unii Leszno.(...)
103
Dziś poznaliśmy sześć dzikich kart na cykl Speedway Grand Prix 2023. W tym gronie jest jeden Polak Poza dzikimi kartami, poznaliśmy jeszcze siedmiu rezerwowych cyklu.(...)
102
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)