Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JASON DOYLE - Wiadomości
165
Czy ten ruch przebija wszystkie dotychczasowe? Spodziewaliśmy się już dawno ale dziś jest to oficjalnie potwierdzone. Jason Doyle podpisał kontrakt na starty w przyszłym roku w bar(...)
0
Swindon Robins pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 58:32 a w całym dwumeczu 107:71. Tym samym to "Rudziki" awansowały do finału, w którym czekają już "Wiedźmy"(...)
0
Na torze w Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach triumfował Jason Doyle. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk (...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
3
Podopieczni Adama Krużyńskiego nie wykorzystali atutu własnego toru i ulegli Betard Sparcie Wrocław w stosunku 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził powracający po kontuzji Tai Wo(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
555
W drugim dzisiejszym spotkaniu Premiership ekipa Poole Pirates pokonała na własnym torze Swindon Robins w stosunku 51:39. Najwięcej punktów dla ”Piratów” zdobył Nicolas Covatti. W (...)
2
W niedzielę Jason Doyle przedwcześnie zakończył swój udział w ligowym spitkaniu Get Well Toruń – forBet Włókniarz Częstochowa. (...)
0
W piatek na National Stadium w Manchesterze rozegrany został Memoriał Petera Cravena. W zawodach triumfował Australijczyk, Jason Doyle. Drugie miejsce zajął zawodnik miejscowego kl(...)
549
W sobotnim treningu punktowanym Get Well Toruń pokonał na własnym torze pierwszoligowy ROW Rybnik 53:37.(...)
109
Jason Doyle oddaje hołd Somerset za ponowne sprowadzenie go na Highbridge jako IMŚ i przyznaje że jedyną niedogodnością będą długie podróże.(...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
286
Jazda zespołowa to nie zawsze klucz do żużlowego sukcesu. Doświadczył tego Jason Doyle, gdy po heroicznej akcji Chrisa Harrisa miejsce w finale SGB Premiership z rąk Somerset odbił(...)
862
Wielka lekcja – tak Jason Doyle nazwał swój rok 2018, w którym przystępował do obrony tytułu mistrzowskiego w FIM Speedway Grand Prix.(...)
101
Jason Doyle mógł tylko się cieszyć z zakończenia sezonu 2018 z czystą historią choroby, ale przed kolejnym czeka go jeszcze jedna operacja śródstopia po dawnym urazie.(...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
1
Tai Woffinden odniósł trzecie zwycięstwo w tegorocznym cyklu Grand Prix. Dzisiaj dla Brytyjczyka szczęśliwy okazał się tor Bergring Arena w niemieckim Teterow. Na drugim podium sta(...)
249
Patryk Dudek triumfował w rozegranym dzisiaj, na torze w Krsko, Grand Prix Słowenii. Polak w biegu finałowym pokonał Jasona Doylea, trzeciego na mecie Grega Hancocka oraz Fredrika (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com