Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JASON DOYLE - Wiadomości
0
Bardzo złe informacje napłynęły Norwich, gdzie przeprowadzone zostały szczegółowe badania po kontuzji Jasona Doyle'a. (...)
0
2 miesiące temu
Podczas wczorajszego spotkania angielskiej Rowe Motor Oil Premiership Jason Doyle już w pierwszym swoim występie zanotował upadek pechowo uderzając w bandę.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2024 Orlen FIM SGP of Poland - Warszawa. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason (...)
0
Po piąte zwycięstwo w Indywidualnym Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha sięgnął dzisiaj na torze w Łodzi Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Jason Doyle triumfował w Speedway Silesia Cup 2024 – 50. Jubileuszowy Memoriał im.B.Idzikowskiego i M.Czernego będący jednocześnie zawodami inaugurującymi sezon żużlowy w Polsce. (...)
0
Jason Doyle, Martin Vaculik oraz Szymon Woźniak uzyskali awans do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix z dzisiejszego SGP Challegne w szwedzkim Gislaved. (...)
0
W przyszłym tygodniu we Wrocławiu odbędzie się żużlowy mundial. Na wtorek oraz środę zaplanowane są dwa starcia półfinałowe. Selekcjonerzy ośmiu nacji, awizowały składy na te zawod(...)
3
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig KGHM FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
0
Jason Doyle triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata w niemiecki Abensbergu. Za nim uplasowali się zwycięzca biegu dodatkowego o drugie miejsce, Przemysław Pa(...)
21
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
97
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu triumfował w Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert Lambert , Fredrik Lindgren oraz Jason(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Doczekali się kibice Krosna, już dziś ich ulubieńcy zadebiutują w najlepszej lidze świata przed własną publicznością. Start meczu jest zaplanowany na godzinę 18:00.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
We czwartkowy wieczór na Wyspach Brytyjskich rozegrano trzy spotkania angielskiej Premiership.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com