Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Jason Crump triumfuje w V Memoriale Łukasza Romanka
 03.01.2012 15:13
Australijczyk Jason Crump wygrał rozgrywany w sobotę V Międzynarodowy Memoriał Łukasza Romanka w Rybniku. Drugie miejsce w finałowym wyścigu zajął Krzysztof Kasprzak, trzecie Szwed Andreas Jonsson, zaś ostatni był mistrz świata Tomasz Gollob.

 

Wyniki:
1. Jason Crump (Australia) - (3,2,3,1,3,5) 17
2. Krzysztof Kasprzak (Polska) - (3,3,3,1,3,3) 16
3. Andreas Jonsson (Szwecja) - (w,2,3,3,3,1) 12
4. Tomasz Gollob (Polska) - (3,0,2,3,1,0) 9
5. Sebastian Ułamek (Polska) - (3,3,1,1,1) 9
6. Grigorij Łaguta (Rosja) - (1,3,1,2,2) 9
7. Troy Batchelor (Australia) - (2,1,2,0,3) 8
8. Tomasz Jędrzejak (Polska) - (2,2,2,1,1) 8
9. Ronnie Jamroży (Polska) - (2,1,0,3,1) 7
10. Rafał Dobrucki (Polska) - (1,d,1,3,2) 7
11. Rafał Szombierski (Polska) - (1,3,d,2,0) 6
12. Adam Skórnicki (Polska) - (0,1,3,2,d) 6
13. Artiom Łaguta (Rosja) - (2,2,0,0,2) 6
14. Davey Watt (Australia) - (0,d,1,2,2) 5
15. Władimir Borodullin (Rosja) - (1,1,2,0,0) 4
16. Artur Czaja (Polska) - (0,0,d,0,-) 0
17. Marcel Kajzer (Polska) - (0) 0

Bieg eliminacyjny:
(70,54) Czaja (A), Fleger (D), Piecha (B), Kajzer (d2) (C)

Bieg po biegu:
1. (67,69) Kasprzak, Batchelor, Dobrucki, Watt
2. (67,65) Gollob, Jamroży, Borodullin, Skórnicki
3. (66,31) Crump, Jędrzejak, G. Łaguta, Jonsson (w/2min)
4. (66,43) Ułamek, A. Łaguta, Szombierski, Czaja
5. (65,79) Ułamek, Jonsson, Batchelor, Gollob
6. (65,93) Szombierski, Jędrzejak, Skórnicki, Dobrucki (d4)
7. (65,63) G. Łaguta, A. Łaguta, Jamroży, Watt (d3)
8. (65,97) Kasprzak, Crump, Borodullin, Czaja
9. (65,72) Skórnicki, Batchelor, G. Łaguta, Czaja (d4)
10. (65,92) Crump, Gollob, Dobrucki, A. Łaguta
11. (65,85) Jonsson, Borodullin, Watt, Szombierski (d4)
12. (67,03) Kasprzak, Jędrzejak, Ułamek, Jamroży
13. (66,87) Jamroży, Szombierski, Crump, Batchelor
14. (66,68) Dobrucki, G. Łaguta, Ułamek, Borodullin
15. (67,14) Gollob, Watt, Jędrzejak, Czaja
16. (67,07) Jonsson, Skórnicki, Kasprzak, A. Łaguta
17. (66,93) Batchelor, A. Łaguta, Jędrzejak, Borodullin
18. (66,38) Jonsson, Dobrucki, Jamroży, Kajzer
19. (66,86) Crump, Watt, Ułamek, Skórnicki (d4)
20. (66,68) Kasprzak, G. Łaguta, Gollob, Szombierski

Bieg pamięci Andrzeja Skulskiego:
(67,67) Fleger (A), Borodullin (C), Piecha (B), Czaja (D)

Bieg finałowy:
(65,92) Crump (D), Kasprzak (A), Jonsson (B), Gollob (C)

0 (za: rkm.rybnik.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com