Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
2
Mamy najświeższe informacje z aktualnie trwającej konferencji bydgoskiego klubu żużlowego.(...)
140
11 miesięcy temu
Jerzy Kanclerz, nowy właściciel Polonii Bydgoszcz może liczyć na pomoc Tomasza Golloba. Były zawodnik już czynnie angażuje się w sprawy klubowe. Prezes niedługo ogłosi jaką funkcję(...)
4
Na kogo wypadnie na tego bęc.(...)
0
12 miesięcy temu
Podczas bydgoskiego turnieju charytatywnego „Gramy dla Tomka” całe środowisko sportowe zjednoczyło się w jednym celu, którym była pomoc dla Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 rok(...)
226
16 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy kluby PGE Ekstraligi, sportowcy rożnych dyscyplin, a także dziennikarze zagrają w charytatywnym turnieju piłki noż(...)
0
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończył się turniej zorganizowany w Bydgoszczy dla Tomasza Golloba. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zawody na trzecim miejscu ukończył Martin V(...)
754
Dzisiaj na torze w Ostrowie oraz Rybniku rozegrane zostaną rewanże meczy barażowych, zaś w Bydgoszczy odbędzie się turniej na szczytny cel- Asy dla Golloba. Portal ZUZELEND.COM za(...)
23
Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o sprawność, jednak kwota rehabilitacji naszego mistrza jest na tyle duża, że wciąż potrzeba więcej. One(...)
114
Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o sprawność, jednak kwota rehabilitacji naszego mistrza jest na tyle duża, że wciąż potrzeba więcej. One(...)
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
102
Ponad 10 tys. złotych trafi wkrótce na konto Fundacji Polskiego Związku Motorowego w związku z działaniami Fundacji DW#43 przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE(...)
0
Niezależnie na ilu kołach się startuje, sport motorowy niesie za sobą ogromne ryzyko. Przekonują się o tym wszyscy, bez wyjątku. Gdy w kwietniu 2017 roku, świat obiegła informacja (...)
0
Przed 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się zbiórka pieniędzy prowadzona przez Fundację DW#43 w ramach akcji #PomocBezHamulców na rzecz Tomasza Golloba. Ca(...)
182
We wtorkowe popołudnie w sklepie klubowym Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa z udziałem Władysława Komarnickiego.(...)
108
We wtorkowe popołudnie w sklepie klubowym Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa, głównym tematem było podsumowanie charytatywnego balu dla Tomasza Golloba.(...)
108
Wczoraj wieczorem w auli AWF odbył się Bal Charytatywny dla Tomasza Golloba. Organizatorem balu był Klub Sportowy Stal Gorzów. Pomoc byłemu kapitanowi żółto niebieskich to jedno z (...)
1587
Podczas Gali z okazji Jubileuszu Stali Gorzów, która w listopadzie miała miejsce w Gorzowskiej Filharmonii, wręczono specjalne odznaczenia Wybitnego Reprezentanta Stali Gorzów. Kry(...)
104
Zdaniem Tomasza Gaszyńskiego nawet dwie dekady oczekiwania Tomasza Golloba na mistrzostwo świata nie mogą się równać z walką o sprawność.(...)
51
PGE Ekstraliga rozpoczęła aukcję charytatywną koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski dla Tomasza Golloba. Środki, które zostaną z niej pozyskane trafią na konto Fundacji Polskie(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com