Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
139
Jak poinformował komentator redakcji Canal+, Marcin Majewski, Tomasz Gollob zmagający się z przewlekłymi problemami zdrowotnymi w poniedziałek trafił do szpitala. (...)
102
29 września, o 17:30, czyli przed meczem Polska – Rosja w Bydgoszczy, dojdzie do bardzo ważnej uroczystości. Niezwykle zasłużony dla bydgoskiego i polskiego speedwaya, Tomasz Gollo(...)
211
Za Polonią Bydgoszcz udany sezon ligowy. Po pełnym dramaturgii sezonie i ostatecznym pokonaniu PSŻ Poznań w finale 2. Ligi Żużlowej, odrabiając 28 punktów straty z pierwszego meczu(...)
2
Mamy najświeższe informacje z aktualnie trwającej konferencji bydgoskiego klubu żużlowego.(...)
140
Jerzy Kanclerz, nowy właściciel Polonii Bydgoszcz może liczyć na pomoc Tomasza Golloba. Były zawodnik już czynnie angażuje się w sprawy klubowe. Prezes niedługo ogłosi jaką funkcję(...)
4
Na kogo wypadnie na tego bęc.(...)
0
Podczas bydgoskiego turnieju charytatywnego „Gramy dla Tomka” całe środowisko sportowe zjednoczyło się w jednym celu, którym była pomoc dla Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 rok(...)
226
16 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy kluby PGE Ekstraligi, sportowcy rożnych dyscyplin, a także dziennikarze zagrają w charytatywnym turnieju piłki noż(...)
0
I co teraz?(...)
0
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończył się turniej zorganizowany w Bydgoszczy dla Tomasza Golloba. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zawody na trzecim miejscu ukończył Martin V(...)
754
Dzisiaj na torze w Ostrowie oraz Rybniku rozegrane zostaną rewanże meczy barażowych, zaś w Bydgoszczy odbędzie się turniej na szczytny cel- Asy dla Golloba. Portal ZUZELEND.COM za(...)
23
Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o sprawność, jednak kwota rehabilitacji naszego mistrza jest na tyle duża, że wciąż potrzeba więcej. One(...)
114
4 lata temu
Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o sprawność, jednak kwota rehabilitacji naszego mistrza jest na tyle duża, że wciąż potrzeba więcej. One(...)
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
102
Ponad 10 tys. złotych trafi wkrótce na konto Fundacji Polskiego Związku Motorowego w związku z działaniami Fundacji DW#43 przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE(...)
0
Niezależnie na ilu kołach się startuje, sport motorowy niesie za sobą ogromne ryzyko. Przekonują się o tym wszyscy, bez wyjątku. Gdy w kwietniu 2017 roku, świat obiegła informacja (...)
0
Przed 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się zbiórka pieniędzy prowadzona przez Fundację DW#43 w ramach akcji #PomocBezHamulców na rzecz Tomasza Golloba. Ca(...)
182
We wtorkowe popołudnie w sklepie klubowym Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa z udziałem Władysława Komarnickiego.(...)
108
We wtorkowe popołudnie w sklepie klubowym Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa, głównym tematem było podsumowanie charytatywnego balu dla Tomasza Golloba.(...)
108
Wczoraj wieczorem w auli AWF odbył się Bal Charytatywny dla Tomasza Golloba. Organizatorem balu był Klub Sportowy Stal Gorzów. Pomoc byłemu kapitanowi żółto niebieskich to jedno z (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com