Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AFORTI START GNIEZNO - Wiadomości
0
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich s(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 29:61. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
291
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Już w najbliższą niedzielę o godz. 16.30 dojdzie do niezwykle emocjonującego, oraz bardzo istotnego spotkania w eWinner 1 lidze żużlowej pomiędzy Aforti Startem Gniezno a Trans MF (...)
103
Za żużlowcami Aforti Startu Gniezno generalna próba przed ligowymi zawodami z „Diabłami” z Landshut. Blisko trzy godziny trenowano dziś na zmienionej w ostatnich godzinach nawierzc(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
4 tygodnie temu
W Lesznie rozegrano 3 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy E. Najlepsi okazali się gospodarze Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia, którzy wywalczyli aż 52 punk(...)
103
W bardzo niefortunny sposób zakończyło się niedzielne, wyjazdowe spotkanie dla Petera Kildemanda.(...)
102
Mecz w ramach IV kolejki ewinner 1. Ligi pomiędzy Aforti Startem Gniezno a TransMF Landshut Devils został przeniesiony na inny termin.(...)
108
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 37:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
Już w niedzielę w Gdańsku dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy miejscowym Zdunek Wybrzeże a Aforti Start Gniezno, początek meczu o godz. 14.00 (...)
102
Awizowane składy na niedzielny mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno(...)
101
Dyrektor Startu: Musimy zrobić wszystko, żeby się zrehabilitować(...)
101
Gnieźnieńscy kibice, zarząd, całe Gniezno i połowa środowiska żużlowego przecierała oczy ze zdumienia. W niedzielne popołudnie Aforti Start gościł Orzeł Łódź. Do tego stopnia, że o(...)
102
Wypowiedzi po meczu Aforti Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź(...)
173
Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w niedzielę Wielkanocną w Gnieźnie dojdzie do inauguracji eWinner 1 ligi żużlowej, gdzie miejscowy Aforti Start podejmie Orła Łódź. Początek meczu o godz. 14.00(...)
142
Wczoraj poznaliśmy awizowany skład na pierwszy ligowy mecz w tym sezonie w Gnieźnie. Menadżer zostawił sobie jednak furtkę w postaci pustego miejsca pod numerem 12. Wahania dotyczy(...)
106
Aforti Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
164
Mirosław Jabłoński opowiedział o przewidywaniach co do meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra z Aforti Start Gniezno, a także o przyszłości obu zespołów.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com