Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AFORTI START GNIEZNO - Wiadomości
151
Znamy pierwsze nazwiska zawodników, którzy w nowym sezonie pojada w barwach Startu! Nowy prezes klubu, Paweł Siwiński, zdradził to podczas wywiadu w mediach społecznościowych.(...)
103
Paweł Siwiński jest od wczoraj nowym prezesem Startu Gniezno. Dziś klubowym mediom udzielił pierwszego wywiadu, w którym mówi o powodach swojej decyzji, o tym jak bardzo klub zmien(...)
419
Szymon Szlauderbach, po sezonie spędzonym w Aforti Starcie Gniezno, opuszcza jego szeregi o czym poinformował na swoich mediach społecznościowych.(...)
103
Start Gniezno ma od dziś nowego prezesa!(...)
109
Start Gniezno nie ma ani złotówki zobowiązań względem zawodników. Klub właśnie opublikował informację, w której czytamy, że „wszyscy zawodnicy otrzymali należne wynagrodzenia”. Tym(...)
114
Zbigniew Suchecki podtrzymuje chęć pozostania w Starcie Gniezno na kolejny sezon. Doświadczony zawodnik mówi przy tej okazji co musi się stać, aby mógł skutecznie punktować w lidze(...)
149
Po trzech latach wyjazdowe posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Urzędu Miasta, trafiło na stadion przy Wrzesińskiej. Rozmawiano o bieżącej sytuacji klubu i najbliższej przyszłości.(...)
181
Jest pierwszy tak ważny dla kibiców sygnał dotyczący budowy składu na nowy sezon i sytuacji w Starcie Gniezno. Gos zabrał członek zarządu klubu, Paweł Siwiński.(...)
188
Minął równo miesiąc od operacji zerwanego mięśnia, którą przeszedł Adrian Gała. 27-letni wychowanek Startu Gniezno odstawia właśnie kule i kończy kompletować park maszyn na kolejny(...)
104
Antonio Lindbaeck wrócił do ścigania w niezłym stylu, teraz przed nim sporo wyzwań przed nowym sezonem. Szwed stał się wyjątkowo aktywny ostatnio w mediach społecznościowych.(...)
152
Szymon Szlauderbach jest jednym z tych zawodników, którzy zrobili to, co zakładano od nich. Owszem miał on słabsze momenty, ale już dziś widać w nim duży potencjał, co udowodnił w (...)
106
Wychowanek Startu Gniezno Oskar Fajfer, osiągnął porozumienie z nowym klubem na rok 2023. Nowym klubem Oskara Fajfera będzie drużyna z Gorzowa.(...)
82
Przed nami kilka imprez młodzieżowych, liga czeska, ale to, co najważniejsze, czyli sezon eWinner 1. Ligi, już za nami. Wynik nie jest zadowalający, dlatego już pracujemy nad tym,(...)
103
Żużlowcy AFORTI Startu Gniezno zakończyli występy na pierwszoligowych torach. Zespół z Pierwszej Stolicy sklasyfikowany został na ósmej pozycji i w przyszłym sezonie rywalizować bę(...)
0
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W niedzielę o godz. 14.00 dojdzie do meczu w Pierwszej stolicy Polski pomiędzy miejscowym Aforti Start a drużyną Stelmet Falubazem Zieloną Góra. Zapraszamy na krótką zapowiedź tego(...)
629
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 52:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Przed Aforti Start Gniezno być może najważniejszy mecz tego sezonu. Gnieźnianie zmierzą się z H.Skrzydlewska Orzeł Łódź i jest to mecz, który Start musi wygrać.(...)
396
Do ważnego meczu dojdzie w Łodzi 16.07. Miejscowy H.Skrzydlewska Orzeł Łódź podejmie Aforti Start Gniezno. Obie ekipy jadą o zupełnie inne cele.(...)
101
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com