Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason Doyle, Fredrik Lindgren oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Jutro na torze w ukraińskim Czerwonogoradzie oraz włoskim Terenzano odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Nasz kraj w tych zawodach będą reprezentowali To(...)
0
Jutro o godzinie 17:00 na torze W Gnieźnie odbędzie się piąta już edycja turnieju ?O Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski?. Wśród zawodników zobaczymy całą plejadę (...)
0
Główna Komisja Sportu Żuzlowego wydała komunikat, w którym to potwierdza zawodników do startów w rozgrywkach ligowych. Komunikat z listą zawodników prezentujemy poniżej.(...)
0
Już w najbliższą niedzielę gorzowska Stal zmierzy się na własnym torze z ekipą wicemistrzów Polski. Unia Leszno zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli rozgrywek, tuż za Stalą Gor(...)
0
28 czerwca na torach w Rawiczu i Pile odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znamy już obsady poszczególnych imprez. Finał odbędzie się 15 sierpnia na torze Falubaz(...)
0
Prezes Ekstraligi żużlowej - Ryszard Kowalski skomentował zatwierdzenie nowego regulaminu finansowego, który ma wejść w życie od 2013 roku. Uważa on, że mimo ograniczeń polska liga(...)
0
Wprowadzenie ograniczeń finansowych dla zawodników ekstraligi od 2013 roku szybko zaowocowało wyraźnym sprzeciwem z ich strony. Zawodnicy nie zgadzają się na regulamin, który zosta(...)
0
Indywidualny Mistrz Świata w jeździe na żużlu z 1996 roku Billy Hamill został potwierdzony jako czwarty zawodnik, który pojawi się w składzie w półfinale DPŚ w Bydgoszczy w repreze(...)
0
Jak podaje menadżer Speedway Wandy Kraków Michał Finfa, Borys Miturski został wypisany ze szpitala.(...)
0
Janusz Kołodziej z Tauronu Azotów Tarnów okazał się zwycięzcą 1/4 IMP rozegranej na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Maciej Janowski. Trzeci natomiast okaz(...)
0
Wygraną Roberta Miśkowiaka zakończył się ćwierćfinał IMP rozegrany w Łodzi. Drugi w klasyfikacji okazał się Grzegorz Zengota, a trzeci Adrian Miedziński.(...)
0
Grzegorz Walasek wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który rozegrany został na torze Speedway Wandy Kraków. Drugi sklasyfikowany został Krzysztof Buczkowski a trze(...)
0
W najbliższą niedzielę, ŻKS Ostrovia na własnym obiekcie podejmować będzie drużynę Lubelskiego Węgla KMŻ Lublin. Ostatnie treningi gospodarzy odbędą się w piątek oraz sobotę. Na pi(...)
0
Zwycięstwem Krzysztofa Kasprzaka zakończyła się 1/4 IMP rozgrywana na torze w Gnieźnie. "Kasper" zgromadził na swoim koncie 14 punktów. Drugi był Patryk Dudek - 12 pkt, zaś trzeci (...)
0
13 lat temu
Borys Miturski w 20 wyścigu 1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krakowie zanotował groźny upadek, po którym został odwieziony do szpitala. Pierwsze diagnozy zakładają niestety z(...)
0
Toruń już dwukrotnie gościł najlepszych żużlowców świata, którzy na pięknej MotoArenie rywalizowali o kolejne punkty w cyklu Grand Prix. Doskonała organizacja imprezy i wielkie ści(...)
0
Ekstraliga Żużlowa zweryfikowała wynik meczu PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń. Mecz w rywalizacji sportowej zakończył się zwycięstwem gospodarzy 48:42. Od wyniku miejscowych został(...)
0
Wczoraj w meczu szwedzkiej ligi Allsvenskan pomiędzy Ornarny Marienstad a Smederną Eskilstuna w jednym z biegów doszło do upadku wskutek, którego zawodnik Kolejarza Opole Daniel Py(...)
0
W niedzielę 3 czerwca na stadionie przy ulicy Hallera 4 w Grudziądzu, miejscowy GTŻ podejmować będzie Start Gniezno. Można już nabywać bilety na to spotkanie.(...)