Żużel - wszystkie aktualności
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 1 kolejki Ostrovia Ostrów pokonał(a) na własnym torze Lokomotiv Daugavpils w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spo(...)
0
Już od godziny 14:30 zapraszamy Państwa na pierwsze w tym roku emocje związane ze zmaganiami ligowymi na torach Speedway Ekstraligi, 1 oraz 2 ligi. Zachęcamy do dyskusji podczas na(...)
0
Już dzisiaj (godz. 16) przy Sportowej ?Biało - Czerwoni? zainaugurują tegoroczny sezon spotkaniem z drużynowym mistrzem naszego kraju ? Falubazem Zielona Góra. Zawodnik beniaminka (...)
0
Młody wychowanek z Torunia został wypożyczony do Ostrowa. Będzie pełnił funkcję drugiego juniora tego zespołu. (...)
0
Niestety pogoda popsuła zawody żegnającego się z karierą zawodniczą, obecnego trenera zielonogórskiego Falubazu Rafała Dobruckiego. Przez ponad połowę zawodów sypał śnieg. Niestety(...)
0
W Lany Poniedziałek na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim drużyny ŻKS Ostrovia oraz gości Lokomotiv?u Daugavpils zainaugurują rozgrywki I ligi w sezonie 2012. Początek mec(...)
0
W rozegranym dzisiaj turnieju kończącym żużlową karierę " Rafał Dobrucki - Koniec wyścigu " zwyciężył zdobywając 14 pkt.zawodnik Unii Leszno Jarosław Hampel. Drugie miejsce z taką(...)
0
Zgodnie z tradycją w drugie święto Wielkanocy w całej Polsce zawarczą silniki żużlowych motocykli. Tym razem na Lany Poniedziałek przypadła inauguracja rozgrywek. Kto potwierdzi pr(...)
0
W poniedziałek w nowych barwach klubowych zadebiutuje Grzegorz Walasek. W I rundzie jego PGE Marma Rzeszów uda się nad morze by tam powalczyć o ligowe punkty z Lotosem Wybrzeże Gda(...)
0
Beniaminek z Gdańska, Lotos Wybrzeże w swojej premierze ligowej w sezonie 2012 podejmować będzie na własnym stadionie PGE Marma Rzeszów.(...)
0
Już dzisiaj na godzinę 15:30 zaplanowano rozegranie turnieju Rafała Dobruckiego "Koniec wyścigu". Kilka słów o swoim bliskim koledze z żużlowych torów powiedział kapitan Falubazu Z(...)
0
Nasz partner z branży bukmacherskiej - firma Betsafe ocenia, że zespół Stali Gorzów jest głównym kandydatem do zdobycia w tym roku tytułu mistrza Polski. Na podium spore szanse wed(...)
0
Jutro o godzinie 15:30 na zielonogórskim torze turniejem "Koniec Wyścigu" oficjalnie swoją karierę zawodniczą zakończy Rafał Dobrucki. (...)
0
Wczoraj na torze w Opolu odbył się ćwierćfinał Złotego Kasku, który wygrał Łukasz Jankowski. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tych zawodów. Autorem zdjęć jest fotoreporter zuz(...)
0
Tradycyjnie, jak ma to miejsce co roku, rusza żużlowa karuzela czyli rozgrywki Enea Ekstraligi. Wczoraj poznaliśmy awizowane składy i za pośrednictwem naszego portalu chcieliśmy je(...)
0
ŻKS Ostrovia Ostrów bez większych problemów pokonał na własnym obiekcie drużynę z Rawicza. Spotkanie zakończyło się wynikiem 55:35. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Ronnie J(...)
0
Na inauguracje sezonu w Rawiczu miejscowy Kolejarz Rawag podejmować będzie Victorię Piła. Trenerzy przedstawili awizowane składy na ten mecz, które prezentujemy poniżej.(...)
0
9 kwietnia w Lany Poniedziałek Kolejarz Opole podejmować będzie na własnym torze drużynę ROW-u Rybnik. Znane są już awizowane składy na to spotkanie.(...)
0
W wielkanocny poniedziałek o godznie 15:00 na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbędzie się inauguracyjny mecz I Ligi: Lechma Start Gniezno - Orzeł Łódź. Kasy stadiono(...)
0
9 kwietnia miał odbyć się mecz pomiędzy LW KMŻ Lublin, a GTŻ-em Grudziądz. Spotkanie to zostało przełożone. Komunikat w tej sprawie wydał PZM.(...)