Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ALEKSANDR LOKTAJEW - Wiadomości
36
W dzisiejszej rundzie eliminacji do cyklu Grand Prix w Abensbergu najlepszy okazał się Martin Smolinski, który zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Aleksandr Łoktajew, a na(...)
141
Drużyna prowadzona przez Dariusza Śledzia odniosła miażdżące zwycięstwo w treningu punktowanym przeciwko pierwszoligowej Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp. W ekipie gospodarzy a(...)
158
Mimo braku liderów Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe pierwszoligową Arged Malesę TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Prym w drużynie gości wiedli niepokonany Maksym Drabik oraz Vacl(...)
19
Aleksandr Loktajew to ostatni senior w składzie MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (...)
211
Zapowiadają się ciekawe zawody. Wśród obecnych jest trójka uczestników z tegorocznego cyklu Grand Prix.(...)
326
W rozegranym dzisiaj półfinale Speedway Euro Championship w Gorican triumfował Andriej Karpow. Na podium stanęli także Aleksandr Loktajew oraz Jurica Pavlic. Czołowa trójka tych za(...)
1
Dzisiaj w ukraińskim Czerwonogradzie rozegrano pierwszą rundę Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Ukrainy. Zwycięstwo przypadło dla Aleksandra Loktajewa, który o punkt wyprzedził d(...)
3
Drużyna Lejonen Gislaved wygrała towarzyskie spotkanie na torze w Gnieźnie z GTM Start. Drużyna ze szwedzkiej Elitserien pokonała miejscowych różnicą ośmiu punktów. Pogoda nie pozw(...)
1
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na (...)
0
4 lata temu
Orzeł Łódź sukcesywnie informuje o zakontraktowaniu nowych zawodników. Właśnie w szeregi klubu włączony został Aleksandr Łoktajew.(...)
103
Sasza Loktajew ma za sobą ligowy debiut w sezonie 2016. Nie był to jednak występ, z jakiego Aleks mógłby być zadowolony. W trzech biegach wywalczył on zaledwie jeden punkt wygrywaj(...)
2
W piątek, 29 lipca Aleksandr Loktajew został potwierdzony do startów w zielonogórskim klubie. Zawodnik pojawił się dziś w klubie i wziął udział w pierwszym, po przymusowej przerwie(...)
104
24 lipca zakończyło się zawieszenie Aleksandra Loktajewa. Marek Cieślak nie chciał komentować sprawy zawodnika i jego ewentualnego powrotu do składu zielonogórzan.(...)
109
Aleksandr Loktajew wraca do czynnego uprawiania sportu żużlowego. 22 - latek, po rocznym zawieszeniu, odebrał wizę z lwowskiego konsulatu i jutro ma przylecieć do Polski. Zawodnik(...)
1
Po nieszczęśliwym wypadku jakiego doznał Kenni Larsen w mediach pojawiły się spekulacje na temat wzmocnień zielonogórskiego klubu. Marcin Grygier, rzecznik prasowy Falubazu zaprzec(...)
288
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała wyrok w sprawie Aleksandra Loktajewa. Zawodnik po meczu pomiędzy KS Toruń a Spar Falubazem Zielona Góra został poddany kontroli antydopingowe(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego na podstawie pozytywnych wyników badań antydopingowych Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie, podjęła decyzje zawiesić na okres do czasu ostateczn(...)
0
W ekipie SPAR Falubazu Zielona Góra pojawił się kolejny przypadek wykrycia niedozwolonego środka w organizmie żużlowca. Tym razem chodzi o Aleksandra Loktajewa.(...)
0
Loktaev w minioną sobotę zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek podczas Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze we włoskim Lonigo. Dziś ukraiński zawodnik przeszedł(...)
0
Zwycięstem Andersa Thomsena zakończył się półfinał do IMŚJ na torze w Żarnovicy. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a trzeci był Aleksandr Łoktajew. Maksym Drabik zajął 6 miejs(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com