Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Lokomotiv Dugavpils testował nawierzchnię w Gnieźnie
 27.03.2017 9:26
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na owal wyjechali również Grigorij Laguta, Robin Norman, Aleksandr Loktajew, a także reprezentant GTM Start - Eduard Krmar. Dwugodzinny trening śledziła całkiem spora rzesza publiczności (około 60 osób).
Nikołaj Kokin miał do dyspozycji większość swoich zawodników. W Pierwszej Stolicy Polski pojawili się Kjastas Puodżuks, Maksim Bogdanow, Siergiej Logachev, młodzieżowcy oraz adepci karminowo-białych. Zabrakło, m.in. lidera zespołu łotewskiego Joonasa Kylmaekorpiego oraz Nicolasa Covatti.
 
Na owalu w Grodzie Lecha próbne jazdy wykonali także Grigorij Laguta, Eduard Krcmar oraz Szwed Robin Norman na co dzień reprezentujący barwy Vargarny. Z gościnności gnieźnieńskiego obiektu skorzystał również Aleksandr Loktajew, który nie pojawił się w Łodzi podczas rozegranego w niedzielę sparingu jego drużyny z Betardem Spartą Wrocław.
 
Lider Lokomotivu Maksim Bogdanow podczas niedzielnego treningu
 
W poniedziałek Łotysze również będą testować nawierzchnię przy Wrzesińskiej 25. Początek zajęć zaplanowano na godzinę 15. Dzień później zwycięzcy Nice Polskiej Ligi Żużlowej z minionego sezonu zmierzą się z drużyną Krzysztofa Jabłońskiego. Początek test - meczu zaplanowano na 16. Wstęp na program w cenie 5 zł. Dla posiadaczy karnetów wejście na punktowy trening jest bezpłatne. 
Natalia Zawodna (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
6 lat temu
a wiec tradycyjnie Kokin zaczyna przgotowania i sparingi w Gnieznie...Zarowno Nice jak i PLZ 2 beda z pewnoscia ciekawe w tym sezonie...Juz kilka druzyn zapowiada ze jada o awans..Okaze sie,,,::::)))))
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com