Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Sasza kolejnym Orłem
 14.11.2016 13:22
Orzeł Łódź sukcesywnie informuje o zakontraktowaniu nowych zawodników. Właśnie w szeregi klubu włączony został Aleksandr Łoktajew.

Aleksandr Łoktajew typowany jest do roli jednego z liderów drużyny w sezonie 2017. Dołączy do zakontraktowanych już wcześniej Hansa Andersena, Rory Schleina, Rohana Tungate'a, Roberta Miśkowiaka, Edwarda Mazura i Michała Piosickiego. Ponadto kontraktem z drużyną związany jest nadal młody Mateusz Błażykowski.

Łoktajew znalazł nowy klub pomimo swoich wcześniejszych kłopotów ze stosowaniem dopingu.

-Niektórzy odradzali mi ten transfer, bo twierdzili, że jest ryzykowny. Ja wychodzę z innego założenia. Ten młodzieniec ma wiele do udowodnienia. Wszystkim, którzy położyli już na nim krzyżyk katolicki czy prawosławny, będzie chciał coś pokazać. Sprzętowo powinien być gotowy do walki. Pod względem mentalnym też nie powinno być problemu. Powinien szybko wyjechać na prostą i zostawić daleko w tyle wszystkie problemy-uważa Witold Skrzydlewski. Prezes Orła uważa, że każdemu zawodnikowi należy się pomoc, oraz mocno wierzy w odrodzenie kariery młodego Rosjanina w swoim klubie.

Ada Franek (za: orzel.lodz.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com