Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
ALFRED SMOCZYK - Wiadomości
13
Władze Fogo Unii Leszno podjęły decyzję o przełożeniu zaplanowanego na najbliższą niedzielę Memoriału im. Alfreda Smoczyka. Powodem odwołania niedzielnych zawodów jest pandemiaa Co(...)
675
Fogo Unia Leszno w weekend miała rozegrać spotkania sparingowe z Falubazem Zielona Góra. Test mecze nie dojdą do skutku ze względu na mało optymistyczne warunki atmosferyczne.(...)
127
Fogo Unia Leszno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o wstępnej dacie Memoriału im. Alfreda Smoczyka. (...)
0
Zaplanowany na 22 marca 70. Memoriał im. Alfreda Smoczyka nie dojdzie do skutku w zaplanowanym wcześniej terminie. Przełożenie zawodów jest podyktowane decyzją premiera Mateusz Mor(...)
0
Zawodnicy Drużynowych Mistrzostw Polski do sezonu przygotowywali się w Hiszpanii, gdzie jeździli głównie na motocrossie. Fogo Unia Leszno na początku marca wyjedzie na tor, a pierw(...)
92
Jurica Pavlic w niedzielne popołudnie brał udział w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka w Lesznie. Po słabych startach na początku turnieju zajął on 7. miejsce.(...)
24
Damian Baliński w niedzielne popołudnie wziął udział w 69. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Wychowanek Fogo Unii Leszno startujący w barwach drużyny z Rawicza z dorobkiem pięciu ocz(...)
0
Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończył się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który został rozegrany na torze w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Jarosław Hampel. Na trze(...)
203
Emil Sayfutdinow zwyciężył w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka, tylko raz w ciągu całych zawodów zajął drugą pozycje. Za nim na podium stanął Jarosław Hampel i Bartosz Smektała, który(...)
877
24 marca (niedziela) o godzinie 15.00 w Lesznie rozpocznie się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody oficjalnie otworzą sezon żużlowy na leszczyńskim stadionie.(...)
632
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony zaprezentowała wstępny plan treningów punktowany. Poznaliśmy również datę 69. Memoriału im. Alfreda Smoczyka.(...)
0
Podczas rozegranego dzisiaj 68. Memoriału im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zwyciężył Przemysław Pawlicki, który w biegu dodatkowym pokonał Brady Kurtza i Dominika Kuberę.(...)
22
W niedzielne popołudnie na leszczyńskim owalu rozgrano 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się wygraną Przemysława Pawlickiego, który w biegu dodatkowym o pierwsze(...)
0
W najbliższą niedzielę (13 maja) w Lesznie zostanie rozegrany 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody upamiętniające legendę leszczyńskiego żużla rozpoczną się o godzinie 18.00.(...)
171
W sezonie 2018 w Lesznie odbędzie się 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody upamiętniające tragicznie zmarłego żużlowca w ostatnich latach odbywały się pod koniec sezonu.(...)
198
W niedzielne popołudnie na stadionie w Lesznie odbył się 67. Memoriał imienia Alfreda Smoczyka. W zawodach triumfował zawodnik Fogo Unii Leszno, Janusz Kołodziej. Na drugim stopniu(...)
101
Na 14 maja przełożono 67. Memoriał Alfreda Smoczyka, który miał być rozegrany w marcu. Wtedy pogoda pokrzyżowała plany, opady deszczy jakie wystąpiły kilka dni przed zawodami, zmus(...)
0
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne panujące w Lesznie 67. Memoriał im. Alfreda Smoczyka został odwołany. Od rana w Lesznie występowały niewielkie opady deszczu, a (...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie w Lesznie zostanie rozegrany 67. Memoriał Alfreda Smoczyka. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18.00.(...)
17
Na 7 kwietnia (piątek) zaplanowano 67. Memoriał Alfreda Smoczyka. W stawce doszło do jednej zmiany, Damian Baliński wystartuje w miejsce Australijczyka Brady Kurtza.(...)