Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami należy do solidnych żużlowców, który walczy o tytuły drużynowe jak i indywidualne. Podczas zawodów widzimy zawodnika, jego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ALFRED SMOCZYK - Wiadomości
92
Jurica Pavlic w niedzielne popołudnie brał udział w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka w Lesznie. Po słabych startach na początku turnieju zajął on 7. miejsce.(...)
24
Damian Baliński w niedzielne popołudnie wziął udział w 69. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Wychowanek Fogo Unii Leszno startujący w barwach drużyny z Rawicza z dorobkiem pięciu ocz(...)
0
Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończył się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który został rozegrany na torze w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Jarosław Hampel. Na trze(...)
203
Emil Sayfutdinow zwyciężył w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka, tylko raz w ciągu całych zawodów zajął drugą pozycje. Za nim na podium stanął Jarosław Hampel i Bartosz Smektała, który(...)
877
24 marca (niedziela) o godzinie 15.00 w Lesznie rozpocznie się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody oficjalnie otworzą sezon żużlowy na leszczyńskim stadionie.(...)
632
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony zaprezentowała wstępny plan treningów punktowany. Poznaliśmy również datę 69. Memoriału im. Alfreda Smoczyka.(...)
0
Podczas rozegranego dzisiaj 68. Memoriału im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zwyciężył Przemysław Pawlicki, który w biegu dodatkowym pokonał Brady Kurtza i Dominika Kuberę.(...)
22
W niedzielne popołudnie na leszczyńskim owalu rozgrano 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się wygraną Przemysława Pawlickiego, który w biegu dodatkowym o pierwsze(...)
0
W najbliższą niedzielę (13 maja) w Lesznie zostanie rozegrany 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody upamiętniające legendę leszczyńskiego żużla rozpoczną się o godzinie 18.00.(...)
171
W sezonie 2018 w Lesznie odbędzie się 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody upamiętniające tragicznie zmarłego żużlowca w ostatnich latach odbywały się pod koniec sezonu.(...)
198
W niedzielne popołudnie na stadionie w Lesznie odbył się 67. Memoriał imienia Alfreda Smoczyka. W zawodach triumfował zawodnik Fogo Unii Leszno, Janusz Kołodziej. Na drugim stopniu(...)
101
Na 14 maja przełożono 67. Memoriał Alfreda Smoczyka, który miał być rozegrany w marcu. Wtedy pogoda pokrzyżowała plany, opady deszczy jakie wystąpiły kilka dni przed zawodami, zmus(...)
0
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne panujące w Lesznie 67. Memoriał im. Alfreda Smoczyka został odwołany. Od rana w Lesznie występowały niewielkie opady deszczu, a (...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie w Lesznie zostanie rozegrany 67. Memoriał Alfreda Smoczyka. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18.00.(...)
17
Na 7 kwietnia (piątek) zaplanowano 67. Memoriał Alfreda Smoczyka. W stawce doszło do jednej zmiany, Damian Baliński wystartuje w miejsce Australijczyka Brady Kurtza.(...)
141
7 kwietnia na "Smoku" w Lesznie zawitają najlepsi zawodnicy. Kolejna już, bo 67. odsłona memoriału Alfreda Smoczyka zapowiada się emocjonująco. (...)
121
Wczoraj poznaliśmy terminarz PGE Ekstraligi, leszczynianie na inaugurację (16.04.2017) zmierzą się przed własną publicznością z drużyną z Wrocławia. Zespół Fogo Unii Leszno zaplano(...)
636
Grzegorz Zengota w 66. Memoriale imienia Alfreda Smoczyka zajął szóste miejsce z dorobkiem 5 punktów. Przypomnijmy, że zawody odwołano po 12 biegach, z powodu złego stanu toru. (...)
104
Tobiasz Musielak wystąpił w piątkowym 66. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Kapitan Fogo Unii Leszno występu nie zaliczy do udanych. Zawodnik zajął dwunaste miejsce z dorobkiem trzec(...)
297
Emil Safutdinow w piątkowy wieczór zajął czwarte miejsce w 66. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Zawodnik reprezentujący w tym roku barwy Fogo Unii Leszno zgromadził na swoim koncie (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com