Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon Robins
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami należy do solidnych żużlowców, który walczy o tytuły drużynowe jak i indywidualne. Podczas zawodów widzimy zawodnika, jego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ALFRED SMOCZYK - Wiadomości
3
W najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 rozpocznie się 65. Memoriał Alfreda Smoczyka. Bilety na niedzielną imprezę będą w sprzedaży jeszcze przed weekendem. (...)
9
W najbliższą niedziele (18 października) o godzinie 15.00 w Lesznie zostanie rozegrany 65. Memoriał Alfreda Smoczyka. Poznaliśmy już prawie wszystkich zawodników, którzy wystąpią w(...)
0
65. Memoriał Alfreda Smoczyka miał się odbyć 17 października o godzinie 15.00. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu z Leszna data została zmieniona. (...)
0
65. Memoriał Alfreda Smoczyka odbędzie się 17 października o godzinie 15.00. Będzie to ostatnia impreza żużlowa w sezonie 2015 w Lesznie.(...)
0
W sobotę 26 września 2015 roku minie 65 lat od śmierci Alfreda Smoczyka. Z tej okazji odbędą się skromne uroczystości związane z upamiętnieniem wspaniałego żużlowca.(...)
0
Wiele na to wskazuje, że Memoriał Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany dopiero jesienią, a wszystko spowodowane jest brakiem wolnych terminów na leszczyńskim owalu.(...)
0
Poznaliśmy pełną listę startową 64. Memoriału Alfreda Smoczyka, który odbędzie się 5 kwietnia. (...)
0
W sobotę po raz 62. rozegrany zostanie Memoriał Alfreda Smoczyka. Turniej ten od kilku sezonów, obok bydgoskiego Kryterium Asów, otwiera sezon żużlowy w Polsce. Obrońcą trofeum spr(...)
0
Dziś w Lesznie rozlosowano numery startowe sobotniego, 62 Memoriału Alfreda Smoczyka. Jak informuje klubowa strona, na liście startowej dojdzie do jednej zmiany - w miejsce Łukasz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com