ALFRED SMOCZYK - Wiadomości
0
Bartosz Smektała zwyciężył w 73. Memoriale im. Alfreda Smoczyka, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, a na najniższym stopniu podium stanął Jaiomon Lidsey.(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 73. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Jaimo(...)
56
Na 26 marca (niedziela) zaplanowano 73. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 14. Poznaliśmy listę startową zawodów w Lesznie.(...)
13
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowała o planach sparingowych. Leszczynianie sprawdzą swoją formę z drużynami z Zielonej Góry oraz Gorzowa.(...)
104
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie odbył się 72 Memoriał im.Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, przed Jasonem Doyle oraz Januszem Kołodzi(...)
103
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie rozegrano 72 Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, na drugim miejscu podium stanął Jason Do(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Jason Doyle oraz Janusz Kołodziej(...)
13
Władze Fogo Unii Leszno podjęły decyzję o przełożeniu zaplanowanego na najbliższą niedzielę Memoriału im. Alfreda Smoczyka. Powodem odwołania niedzielnych zawodów jest pandemiaa Co(...)
675
Fogo Unia Leszno w weekend miała rozegrać spotkania sparingowe z Falubazem Zielona Góra. Test mecze nie dojdą do skutku ze względu na mało optymistyczne warunki atmosferyczne.(...)
127
Fogo Unia Leszno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o wstępnej dacie Memoriału im. Alfreda Smoczyka. (...)
0
Zaplanowany na 22 marca 70. Memoriał im. Alfreda Smoczyka nie dojdzie do skutku w zaplanowanym wcześniej terminie. Przełożenie zawodów jest podyktowane decyzją premiera Mateusz Mor(...)
0
Zawodnicy Drużynowych Mistrzostw Polski do sezonu przygotowywali się w Hiszpanii, gdzie jeździli głównie na motocrossie. Fogo Unia Leszno na początku marca wyjedzie na tor, a pierw(...)
92
Jurica Pavlic w niedzielne popołudnie brał udział w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka w Lesznie. Po słabych startach na początku turnieju zajął on 7. miejsce.(...)
24
Damian Baliński w niedzielne popołudnie wziął udział w 69. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Wychowanek Fogo Unii Leszno startujący w barwach drużyny z Rawicza z dorobkiem pięciu ocz(...)
0
Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończył się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który został rozegrany na torze w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Jarosław Hampel. Na trze(...)
203
Emil Sayfutdinow zwyciężył w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka, tylko raz w ciągu całych zawodów zajął drugą pozycje. Za nim na podium stanął Jarosław Hampel i Bartosz Smektała, który(...)
877
24 marca (niedziela) o godzinie 15.00 w Lesznie rozpocznie się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody oficjalnie otworzą sezon żużlowy na leszczyńskim stadionie.(...)
632
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony zaprezentowała wstępny plan treningów punktowany. Poznaliśmy również datę 69. Memoriału im. Alfreda Smoczyka.(...)
0
Podczas rozegranego dzisiaj 68. Memoriału im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zwyciężył Przemysław Pawlicki, który w biegu dodatkowym pokonał Brady Kurtza i Dominika Kuberę.(...)
22
W niedzielne popołudnie na leszczyńskim owalu rozgrano 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się wygraną Przemysława Pawlickiego, który w biegu dodatkowym o pierwsze(...)