ANDERS THOMSEN - Wiadomości
2
Renault Zdunek Wybrzeże zbuduje skład bez udziału szkoleniowca. Lista potencjalnych wzmocnień gdańskiego zespołu jest długa. Do Wybrzeża może trafić ktoś z grona: Dawid Lampart, T(...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
16
Pechowo dla Andersa Thomsena zakończył się pierwszy start w dzisiejszej rundzie SEC w Rybniku. Duńczyk uczestniczył w groźnie wglądającym wypadku.(...)
0
Pechowo zakończył udział w piątkowym pojedynku Region Varde Elitesport - Munkebo Scoprions Anders Thomsen.(...)
4
Duńczyk, Anders Thomsen otrzymał dziką kartę na Grand Prix Danii, które odbędzie się 11 czerwca w Horsens.(...)
7
Wicemistrz świata juniorów Anders Thomsen dołączył do drużyny z Gdańska. W sezonie 2015 zawodnik reprezentował barwy drużyny z Rawicza.(...)
50
Dzisiaj w Pardubicach rozegrana została finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zwyciężył Mikkel Michelsen, drugi był Anders Thomsen, a trzeci Bartosz Zmarzlik. D(...)
0
W rozegranym na torze w duńskim Silkeborgu finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów triumfował Anders Thomsen przed Nikolajem Busk Jakopsenem i Bartoszem Smektałą. (...)
0
Na podium 2 finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lublinie uplasowali się Paweł Przedpełski i Bartosz Zmarzlik. Trzecie miejsce zawodów przypadło zaś Duńczykowi, Ander(...)
1
W niedzielę rozegrano spotkania 9. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Spotkania w Krośnie i Lublinie zakończyły się pewnymi triumfami drużyn gospodarzy. Jak zawsze przedstawiamy ze(...)
0
W czwartek rozegrano 5. kolejkę Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w której pewnie triumfowali gospodarze obu spotkań. Jak zawsze wybraliśmy siódemkę najlepszych zawodników tej kolejki.(...)
0
Zwycięstem Andersa Thomsena zakończył się półfinał do IMŚJ na torze w Żarnovicy. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a trzeci był Aleksandr Łoktajew. Maksym Drabik zajął 6 miejs(...)
0
Za nami pierwsze mecze Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania z pewnością przyniosły sporo emocji. My postanowiliśmy wybrać siódemkę najlepszych zawodników 2. kolejki najn(...)
0
Młody Duńczyk został zawodnikiem Kolejarza Rawag Intermarche Rawicz. Zawodnikiem tym jest Anders Thomsen. Jest to kolejna dobra informacja dla fanów speedwaya w Rawiczu.(...)
0
10 lat temu
Wolfslake Falubaz Berlin pozyskał zawodnika na sezon 2015. Nowym nabytkiem zespołu z Berlina jest Duńczyk Anders Thomsen.(...)
0
W czwartkowym spotkaniu Premier League drużyna Sheffield Tigers na własnym obiekcie pokonała ekipię "Tygrysów" z Glasgow 52:41(...)
0
W niedzielnym spotkaniu Bundesligi Brokstedt Wikinger pokonało na własnym torze AC Landshut 43:41. Władze niemieckiej ligi żużlowej zweryfikowały wynik tego meczu. (...)