ANDERS THOMSEN - Wiadomości
766
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Togliatti FIM Speedway Grand Prix - Togliatti. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bar(...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
556
Duńczyk, Anders Thomsen poinformował o przedłużeniu o kolejne dwa sezony kontraktu z Moje Bermudy Stalą Gorzów.(...)
0
Mamy pełną stawkę cyklu.(...)
3
Stal Gorzów odkryła wszystkie karty. Znamy skład seniorski zespołu, który w najbliższym sezonie będzie walczyć w PGE Ekstralidze o jak najkorzystniejszy wynik. Czy są niespodzianki(...)
2
Na razie nie ma powodów do niepokoju. Czekamy na dalsze informacje.(...)
148
Zwycięstwem Andersa Thomsena zakończyła się dzisiejsza runda eliminacji do cyklu Grand Prix, która odbyła się na torze w Żarnowicy. Drugie miejsce zajął Martin Vaculik. Podium uzup(...)
14
Duńczycy, Nicki Pedersen oraz Anders Thomsen otrzymali od organizatorów stałe „dzikie karty” na starty w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship 2019.(...)
0
W niedzielę na torze w Żarnowicy odbyła się czwarta runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Drugie miejsce zajęła drużyna AK Marketa Praga, a(...)
149
Francuz, David Bellego triumfował w kwalifikacjach do Speedway European Championship. Drugie miejsce zajął niepokonany po rundzie zasadniczej Bartosz Smektała, zaś na najniższym st(...)
786
forBET Włókniarz Częstochowa i truly.work Stal Gorzów zainaugurowały sezon żużlowy 2019. "Lwy" co prawda pokonały gorzowian, jednak z pewnością częstochowscy fani mieli apetyty na (...)
102
W okienku transferowy Anders Thomsen zamienił 1 – ligowe Wybrzeże Gdańsk na ekstraligową Stal Gorzów. Zawodnik ze średnią 2,342 pkt nabieg był najlepszym zawodniem pomorskiego klub(...)
307
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy startować będą w przyszłym sezonie w barwach Cash Broker Stali Gorzów. To Duńczycy: Anders Thomsen i Peter Kildemand. (...)
0
Andersa Thomsena pechowo zakończył wtorkowy występ w szwedzkiej Eliteserien pomiędzy Rospigarną Hallstavik, a Indianerną Kumla. Duńczyk, który upadł tor po zderzeniu z Jasonem Doyl(...)
0
Bardzo pechowo rozpoczął się dla Andersa Thomsena sobotni mecz Wybrzeża Gdańsk w Pile z Polonią. Duńczyk już po pierwszym biegu musiał udać się do szpitala, po tym jak na ostatniej(...)
100
Jak informuje strona klubowa Zdunek Wybrzeże Gdańsk, zawodnik gdańskiego klubu Anders Thomsen w swoim piątym starcie w meczu ligi duńskiej pomiędzy Esbjerg Vikings a Team Fjelsted (...)
87
Klub znad Bałtyku jako pierwszy przedstawił swój kompletny skład na rok 2017. Uczynił to za pośrednictwem transmisji na żywo w portalu Facebook, dzięki której fani z całej Polski m(...)
1
We wtorek szeregi Dackarna Malilla wzmocił Fredrik Lindgren, a dzień później wicemistrz Szwecji ogłosił kolejnego zawodnika na sezon 2017. Kolejnym nabytkiem tej drużyny został And(...)
391
Anders Thomsen to drugi po Oskarze Fajferze zawodnik Renault Zdunek Wybrzeża, który zdecydował się przedłużyć kontrakt. Duńczyk związał się z gdańskim klubem na okres kolejnych d(...)