Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BARTLOMIEJ KOWALSKI - Wiadomości
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Betrad Sparty Wrocław i zielona-energia.com Włókniarz C(...)
102
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym spotkaniem pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń i Betrad Spartą Wrocław. Wzięli w niej udział Patryk Dudek, Krzysztof(...)
135
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się dwupunktową wygraną gości. Au(...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stal Gorzów, przegrała na własnym torze z WTS Spartą Wrocław w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
WTS Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze, Motor Lublin w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W piątkowej konferencji przed meczem pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Moje Bermudy Stal Gorzów udział wzięli Dariusz Śledz, Bartłomiej Kowalski oraz Stanisław Chomski. Początek nie(...)
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
308
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W piątkowy wieczór na Stadionie Olimpijskim dojdzie do pojedynku pomiędzy Bernard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20.30. W środowe popo(...)
109
Niedzielny mecz pomiędzy Betard Spartą Wrocław a For Nature Solution Apatorem Toruń był debiutem Bartłomieja Kowalskiego we wrocławskich barwach. (...)
354
Nie w Stali Gorzów, jak już od dłuższego czasu zapowiadano, lecz w Betard Sparcie Wrocław w przyszłym sezonie startować będzie utalentowany junior, Bartłomiej Kowalski.(...)
130
OK Bedmet Kolejarz Opole wypożyczył do końca sezonu Bartłomieja Kowalskie z Eltrox Włókniarz Częstochowa.(...)
37
forBet Włokniarz Częstochowa poinformował o dwóch kontraktach na przyszłoroczny sezon. Tym razem na oku zainteresowań są juniorzy Bartłomiej Kowalski i Mateusz Świdnicki. Przypomni(...)
588
Pozytywne wieści płyną dla kibiców Włókniarza Częstochowy. Klubowy fanpage poinformował, że ekstraligowy klub pozyskał nowego juniora. Jest nim Bartłomiej Kowalski.(...)
77
Zwycięzcą rundy zasadniczej i tym samym całego turnieju „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta” został Artiom Łaguta z wynikiem 14 punktów. Tai Woffinden, który również zd(...)
585
Dużym zaskoczeniem dla kibiców Agre Speedway Wandy Kraków była postawa krakowskiego junior, Bartłomieja Kowalskiego w zremisowanym spotkaniu z faworyzowanym Lokomotivem Daugavpils.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com